PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o wycenę!



damiks82
21-12-2009, 20:44
Witam wszystkich specjalistów :)

Kieruję się do Szanownego Grona o pomoc w wycenie następującego zestawu:
- 1x body Kodak Professional DCS ProSLR/c (przebieg ok.3000 zdjęć)
- 1x obiektyw Canon Ultrasonic 24-85mm f/3.5-4.5
- 1x lampa błyskowa Canon Speedlite 420EX
- pilot zdalnego sterowania Kodak RS-21
- filtr Hoya Pro1 CIR-PL 67mm

Dziękuję z góry. Wyżej wymiony zestaw chciałbym sprzedać, jednak kompletnie nie wiem ile jest warty.

Pozdrawiam wszystkich
Damian:)

rewddd
03-01-2010, 03:19
patrz na allegro + ebay myślę że to nie jest tak rzadko spotykany tam sprzęt ;)