PDA

Zobacz pełną wersję : Oryginalny pilot ml-l3 niewspółpracuje z d80



robide1
20-12-2009, 21:48
Posiadam d80 i dzisiaj dokupiłem do niej oryginalnego pilota ml-l3. Ustawiłem na 15 minut oczekiwania w menu głównym, oraz na natychmiastowe wyzwolenie migawki ( z samowyzwalaczem także). Niestety komplet z sobą nie współpracuje- czy ktoś może podpowiedzieć gdzie tkwi błąd -pilocik działa na 99% ponieważ nie mam gdzie go sprawdzić ( sprawdzałem wg. pomysłu kolegi przy radiu ustawionym na fale długie w czasie przyciśnięcia guzika pilota w głośnikach słysze pikanie dlatego wnioskuje że pilot jest ok.)
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

pebees
20-12-2009, 22:10
Pewnie długo leżał i wyssało mu baterię. Zaaplikuj mu świeżą pastylkę, i będzie ok. :)

Kundzior
20-12-2009, 23:57
Są 2 opcje albo pilot coś nie teges, albo Body. Łatwo sprawdzić.