PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w usunięciu cienia



adasb82
20-12-2009, 17:02
witam serdecznie, dziś będąc ze swoją ukochaną modelką w terenie ustrzeliłem kilka dość ciekawych fotek. Jedno z nich podoba mi się szczególnie, jednak ma poważny defekt, cień na prawym policzku. Wygląda jak śliwa i nijak nie mogę sobie z nim poradzić. Zwracam się więc do speców PS`a i podobnych machin z prośbą o usunięcie tego lima. Zdjęcie będzie darowane pod choinkę, dlatego zależy mi na dobrym retuszu.

TIFF (http://rapidshare.com/files/323495359/IMG_6701.tif.html)

RAW (http://rapidshare.com/files/323504308/IMG_6697.CR2)

Idąc za ciosem jeżeli ktoś miałby swoją wizję tego zdjęcia to załączyłem również rawa. Z góry dzięki.

bogdi64
20-12-2009, 18:20
ale ja nie mogę tej fotki nawet zobaczyć ??

adasb82
20-12-2009, 18:26
Przeoczenie.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img706.imageshack.us/i/img6697.jpg/)

bogdi64
20-12-2009, 19:19
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/viewer.php?file=clcxgysamrvbi4omcpov.jpg)

corfer
20-12-2009, 19:27
Może tak?

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img706.imageshack.us/img706/3286/22650899.jpg)
Tiff jak się zuploaduje, będzie tutaj (http://www.v100.pl/IMG_6701_2.tif)

ps.
bogdi64, coś nie tak z nosem

bogdi64
20-12-2009, 19:31
bo nie udało mi się otworzyć oryginalnego pliku, a na tej miniaturce ;( - poza tym ze stoperem 30 sek, jak bym miał duży plik to bym się bawił - ale skoro już zrobiłem to--- po zabawie - efekt osiągnięty !!

adasb82
20-12-2009, 20:13
No wypas. Coefer jesteś w stanie jakiegoś tuta w jednym zdaniu naklepać co do usuwania tego typu rzeczy.

corfer
20-12-2009, 20:30
W tym wypadku dało się i łatwo i szybko; (1) stempel z jednego policzka na drugi (~ przezroczystość 30%, twardość 0%) i (2) gdzie za dużo nowego, tam pędzlem historii (przezroczystość 80%, twardość 0%) - tyle.

adasb82
20-12-2009, 20:42
Dzięki :]

corfer
20-12-2009, 21:52
Aha, plik jest już oczywiście do pobrania. Napisz jak już sciągniesz to usunę z serwera.

adasb82
20-12-2009, 22:39
Już,

corfer
20-12-2009, 22:43
ok, to sprawa załatwiona