PDA

Zobacz pełną wersję : Przy jakich ujemnych temperaturach można fotografować?



Herr Mec
19-12-2009, 11:55
Mam D90. Czy można nim fotografować przy -15 st.? Pomijam tu oczywiste zagadnienie schłodzenia przed i powolne go ocieplenia w hermetycznym pudełku po...

Paput
19-12-2009, 13:11
mój d60 wytrzymał -20, a D90 jest lepiej do tego przygotowany i uszczelniony...

W każdym razie, wszystko zależy od aparatu, powinien działać :)

Herr Mec
19-12-2009, 17:20
D90 i SB-900 sprawdzone przy -14 st.: działały :-D

Azazel85
19-12-2009, 17:37
To ankieta jakaś powinna być :)

W tych m.in. wątkach jest sporo o temperaturach:

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=125533

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=125493