Zobacz pełną wersję : Przy jakich ujemnych temperaturach można fotografować?
Herr Mec
19-12-2009, 11:55
Mam D90. Czy można nim fotografować przy -15 st.? Pomijam tu oczywiste zagadnienie schłodzenia przed i powolne go ocieplenia w hermetycznym pudełku po...
mój d60 wytrzymał -20, a D90 jest lepiej do tego przygotowany i uszczelniony...
W każdym razie, wszystko zależy od aparatu, powinien działać :)
Herr Mec
19-12-2009, 17:20
D90 i SB-900 sprawdzone przy -14 st.: działały :-D
Azazel85
19-12-2009, 17:37
To ankieta jakaś powinna być :)
W tych m.in. wątkach jest sporo o temperaturach:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=125533
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=125493
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.