PDA

Zobacz pełną wersję : Pasek boczny z szyjnym gdzie?



manfred
18-12-2009, 01:15
Witam serdecznie mam pytanie czy ktoś spotkał sie z paskiem bocznym do aparatu dla pewniejszego chwytu dodatkowo z szyjnym?

spongo
18-12-2009, 07:02
chodzi Ci o RS4 (http://www.blackrapid.com/)?

manfred
18-12-2009, 11:11
Mój błąd bo raczej chodzi mi aby do paska na szyje była przymocowana dodatkowo pętla nadgarstkowa. Choć ten patent załatwia wszystko. A czy spotkałeś się gdzies ze sprzedażą tego w Polsce?

maniek750
18-12-2009, 21:33
[QUOTE=manfred;..... A czy spotkałeś się gdzies ze sprzedażą tego w Polsce?[/QUOTE]

Oj, obawiam sie ze nie. Ale w Niemczech to na 100% je dostaniesz.

thorcik
19-12-2009, 02:02
Taniej ze stanów ściągać bezpośrednio od producenta. Nawet jak dowalą cło i VAT to będzie taniej niż u dystrybutora w UE.

manfred
19-12-2009, 09:47
Jakoś bardziej zależy mi na pasku bocznym nadgarstkowym niż na machaniu aparatem

maniek750
19-12-2009, 16:42
thorcik gdzie i za ile kupiles swojego BlackRapid RS-5?

thorcik
19-12-2009, 21:14
Ze strony elegancko. Tylko transport po znajomości ale do Polski też Ci wyślą. I, zasadniczo, nawet jak Ci doliczą VATy-sraty to jest taniej niż u europejskiego dystrybutora. Bo w Europie ceny od 100 ojro (z wysyłką).

manfred
19-12-2009, 21:20
Sorry, że się wtrącam ale może ktoś wie gdzie można kupić pasek szyjny dodatkowo z paskiem nadgarstkowym sorry że tak w słowo włażę.

maniek750
19-12-2009, 23:34
Ze strony elegancko. Tylko transport po znajomości ale do Polski też Ci wyślą. I, zasadniczo, nawet jak Ci doliczą VATy-sraty to jest taniej niż u europejskiego dystrybutora. Bo w Europie ceny od 100 ojro (z wysyłką).

A powiedz mi czy przy tym r-strapie RS-5 ta nakladka co jest odczepiana/ruchoma (miesci np. telefon, baterie) nie odczepia sie kiedy ona sama chce? Tz. za kazdym jakims gwaltownym ruchem? Rozumiesz o co mi chodzi ;-)
Pytam bo sie zastanawiam czy kupic RS-4 czy RS-5 ?!? A ile czekales na dostawe swojego strapa?

Bielik
19-12-2009, 23:54
kupujesz jedno, drugie i modlisz, żeby się zmieściło.

maniek750
20-12-2009, 00:30
:???:

thorcik
20-12-2009, 21:20
Nic się nie odczepia, ta część trzyma się na magnes. A z czekaniem to nie do mnie - mi przywiozła znajoma.