PDA

Zobacz pełną wersję : Firefox 1.0.2



Krakus
25-03-2005, 23:38
Jak w temacie. Ponoć usuwa dziury.

sfx
26-03-2005, 01:57
Jak w temacie. Ponoć usuwa dziury.

może nie tyle usuwa co ich poprostu nie ma - narazie :wink:
dla mnie to kolejna dodatkowa przeglądarka na dysku oprócz IE (nie można wyinstalować :? ), dlatego wole już IE z SP2 :?


pozdrawiam

c2h5oh
26-03-2005, 20:59
ie mozna wyinstalowac. Wiaze sie to z bardziej zaawansowanym ciachaniem systemu i przeszczepieniem exploratora windows z win98 ale mozna :D.
Ale Twoj wybor czy chcesz uzywac przegladarki internetowej czy adware downloadera ;-)

sfx
26-03-2005, 21:18
ie mozna wyinstalowac. Wiaze sie to z bardziej zaawansowanym ciachaniem systemu i przeszczepieniem exploratora windows z win98 ale mozna :D.
Ale Twoj wybor czy chcesz uzywac przegladarki internetowej czy adware downloadera ;-)

taa, ale ja mimo wszystko wole twierdzić że nie można - bo w przeciwnym wypadku zabiegi iście chirurgiczne :cry:

pozdr

ALF
26-03-2005, 21:35
wklepałem...nohil novi...nawet wobec mozilli 1.75

irekka
29-03-2005, 07:43
To ne jest forum dotyczące informatyki. Ale generalni pokutuje błędny pogląd dotyczący mozilli i firefoxa. To bardzo dobre programy, małe, szybkie o duzych mozliwościach. Ale nie są bezpieczne - wbudowany w nie system IDN umożliwia podmienie adresów URL i przekierowanie na strony włąmywaczy. W nowej wersji coś tam poprawili, ale pewnie za jakiś czas wypłynie kolejna informacja o dziurze.

szymony
29-03-2005, 08:01
A pro po FireFoxa, kiedyś chyba w bełkocie był se wątek jak go lepiej skonfigurować. Niestety linka wcino, lub ja nie umiem szukać. Postawiłem winzgroze od nowa i by mi się to przydało.