PDA

Zobacz pełną wersję : Zgubiłem mocowanie do statywu :(



Wojtasss
15-12-2009, 15:30
Witam!

Posiadam statyw Velbona DF-40. Zgubiłem mocowanie, do którego przykręca się aparat, a potem osadza w statywie... Czy można takie cuś dokupić/zrobić/przełożyć?

Art Erie
15-12-2009, 15:50
Zapewne chodzi o szybkozłaczę http://www.fotofobia.pl/kategoria/szybkozlaczki