Wojtasss
15-12-2009, 15:30
Witam!
Posiadam statyw Velbona DF-40. Zgubiłem mocowanie, do którego przykręca się aparat, a potem osadza w statywie... Czy można takie cuś dokupić/zrobić/przełożyć?
Posiadam statyw Velbona DF-40. Zgubiłem mocowanie, do którego przykręca się aparat, a potem osadza w statywie... Czy można takie cuś dokupić/zrobić/przełożyć?