PDA

Zobacz pełną wersję : odnośnie tworzenia pokazów zdjęć typu slideshow



MichalakMariusz
15-12-2009, 01:46
Witam. Mam pytanie odnośnie tworzenia pokazów zdjęć typu slideshow. W jakich programach tworzycie swe pokazy oprócz power pointa? Co trzeba zrobić aby taki pokaz zamieścić na YOUTUBE LUB VIMEO? Czy trzeba koniecznie przekonwertować do innego formatu? Dziękuję za pomoc. Poniżej link do jednej z prezentacji.

http://www.youtube.com/watch?v=1cohgKaYFe4&feature=related

12zero4
15-12-2009, 12:22
Ja używam Proshow Gold. Program ma możliwośc zapisu gotowej prezentacji w róznych formatach wyjściowych, między innymi jest wyjściówka pod tytułem youtube.

MichalakMariusz
19-12-2009, 21:06
Dziękuje i prosze wiecej osob o wlasne spostrzezenia.