MichalakMariusz
15-12-2009, 01:46
Witam. Mam pytanie odnośnie tworzenia pokazów zdjęć typu slideshow. W jakich programach tworzycie swe pokazy oprócz power pointa? Co trzeba zrobić aby taki pokaz zamieścić na YOUTUBE LUB VIMEO? Czy trzeba koniecznie przekonwertować do innego formatu? Dziękuję za pomoc. Poniżej link do jednej z prezentacji.
http://www.youtube.com/watch?v=1cohgKaYFe4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=1cohgKaYFe4&feature=related