Zobacz pełną wersję : Najdrozszy Lens ...
Nie wiem czy juz bylo, ale jako ciekawostka:
najdrozszy Lens swiata --- 2 million US dollars
LEICA APO-TELYT-R 1:5.6/1600mm (http://leicarumors.com/2008/12/11/the-most-expensive-lens-in-the-world-its-a-leica-of-course.aspx/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/themostexpensivelensintheworld-1.jpg
źródło (http://leicarumors.com/wp-content/uploads/2008/12/the-most-expensive-lens-in-the-world.jpg)
jeśli to prawda, to faktycznie niezła cena, chociaż wygląda na fake
velaskez
13-12-2009, 22:36
Byłoby też najjaśniejszym przy tej ogniskowej ever. Jeśli to prawda.
nie prawda, bo jest jeszcze Zeiss 1700/4 :)
Nie wiem czy juz bylo, ale jako ciekawostka:
najdrozszy Lens swiata --- 2 million US dollars
LEICA APO-TELYT-R 1:5.6/1600mm (http://leicarumors.com/2008/12/11/the-most-expensive-lens-in-the-world-its-a-leica-of-course.aspx/)
Z czego 1,95mln to cena za czerwona kropke :mrgreen:
teleskop hubla jest droższy :)
Sowulus12
13-12-2009, 23:32
Fajny - pasują na niego filtry z teleskopu hubla ;) Wg mnie to fake.
BugsBunny
13-12-2009, 23:43
mały jakiś taki... :mrgreen:
mały jakiś taki... :mrgreen:
Lustrzany? :D
To chyba nie jest fake, bo otworzylem podanego linka, patrze, a tam ktos sie modli do Leici:mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/themostexpensivelensintheworld3-1.jpg
źródło (http://leicarumors.com/wp-content/uploads/2008/12/the-most-expensive-lens-in-the-world3.jpg)
... Patrze, a tam ktos sie modli do leici:mrgreen:
lol
marcin_G
14-12-2009, 10:07
To chyba nie jest fake, bo otworzylem podanego linka, patrze, a tam ktos sie modli do Leici:mrgreen:
Jakbym siebie widział w Rotterdamie :D Padłem na kolana w muzeum Nikona.....
Kolekcjoner
14-12-2009, 12:56
a tam ktos sie modli do Leici:mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/themostexpensivelensintheworld3-1.jpg
źródło (http://leicarumors.com/wp-content/uploads/2008/12/the-most-expensive-lens-in-the-world3.jpg)
No fakt ale przy takiej cenie to tylko modlitwa pozostaje :mrgreen:.
e tam cokin nie będzie pasował :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.