Boguslaw
12-12-2009, 01:42
Witam,
Taki mały ot, ktoś wie może dlaczego (jak to działa), jak kamera wideo robi zbliżenie obraz jest cały czas ostry? Ostatnio oglądałem filmy nagrane D300s, w momencie zbliżania widać jak aparat opornie ostrzy obraz (poza tym słychać jak silnik focusa pracuje!) a film z kamery wideo jest zawsze ostry nawet podczas zbliżania. Trochę zamotałem, ale nie wiem jak łatwiej wytłumaczyć:-)
Taki mały ot, ktoś wie może dlaczego (jak to działa), jak kamera wideo robi zbliżenie obraz jest cały czas ostry? Ostatnio oglądałem filmy nagrane D300s, w momencie zbliżania widać jak aparat opornie ostrzy obraz (poza tym słychać jak silnik focusa pracuje!) a film z kamery wideo jest zawsze ostry nawet podczas zbliżania. Trochę zamotałem, ale nie wiem jak łatwiej wytłumaczyć:-)