PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis w Bielsku



maćko160
12-12-2009, 00:15
Witam chciałbym dać do serwisu jeden z moich obiektywów, lecz nie wiem gdzie szukać w google są niby jakieś serwisy ale fizycznie to już chyba pozamykane także jeśli jest ktoś kto ma pojęcie gdzie w tym mieście można znaleść serwis, to proszę żeby dal znać

Dzięki i Pozdrawiam
Maćko:mrgreen:

adolfik9501
18-12-2009, 23:15
Serwis foto jest na 1 maja na placu obok Aqua. Kiedyś tam obok też siłownia Mario była. Jak idziesz w kierunku parku Mickiewicza to pod koniec ulicy (przed łukiem w prawo) po lewej stronie. Opinie na necie różne gość ma. Podejść zobaczyć i pogadać możesz. Osobiście chyba wolałbym podjechać do Krakowa czy gdzieś...

maćko160
20-12-2009, 22:15
hmm... chodzi ci o foto-compact electronic, znalazłem to na internecie ale jak tam poszedłem to niedość ze nie mogłem znaleść, to mi sie w takiej dziurze nawet szukać nie chciało, pozatym sam se wszystko naprawiłem takze nie ma problemu, jak bede potrzebował to albo dam sprzęt do krakowa (do ojca z synem obok rynku-nazwiska nie pamiętam) albo do polecanego na forum pana Szczepana z Poznania :) ale dzięki że ktoś sie wogóle odezwał

luxius
27-12-2009, 22:46
najlbizej sensowny serwis jest w krakowie

http://www.fotoserwis.krakow.pl/


w BB nic nie ma

radzio6
03-05-2011, 19:53
Witam,
Panowie i Panie :) czy w temacie serwisu foto na podbeskidziu się coś zmieniło? Potrzebuję wyczyścić obiektyw kitowy z Nikona d3100 - 18-55mm bo mam jakiś paproch który tworzy plamkę na zdjęciu. Czyściłem już sam lustro i soczewki zewnętrzne obiektywu ale nie pomogło. Obiektyw jest kitowy i w sumie wart niewiele w porównaniu do innych obiektywów więc wysyłka do dalszego serwisu + koszty czyszczenia mogą być równoważne z zakupem nowego... dlatego szukam więc lokalnego serwisu na podbeskidziu.

Pozdrawiam

TOP67
03-05-2011, 21:48
Jesteś pewien, że to obiektyw? A może matryca?
Zrób zdjęcie bez obiektywu (w trybie M) i sprawdź.

radzio6
03-05-2011, 22:03
Jesteś pewien, że to obiektyw? A może matryca?
Zrób zdjęcie bez obiektywu (w trybie M) i sprawdź.

Witam ponownie,

Dziękuję za zainteresowanie.
Nie dawało mi to spokoju i w międzyczasie szperałem po forum nikoniarze ostatecznie dochodząc do wniosku, że najprawdopodobniej jest to matryca... Przykłady zdjęć innych użytkowników bardzo mi tu pomogły.
Jestem amatorem dlatego troszkę spanikowałem, jest to moja 1sza lustrzanka i zdziwiłem się że już po 2 tyg. od zakupu spotkały mnie takie nieprzyjemności.
Ostatecznie sam przeczyściłem matrycę gruszką ( ale nie wiele to pomogło) i zdecydowałem się na patyczek z watą. Teraz jest ok, plamka znikła ale znalazłem też na forum informacje odnośnie bardziej profesjonalnego czyszczenia i zamówiłem już bibułkę oraz Alkohol izopropylowy IPA najwyższej jakości.
W sumie dziwię się że ten paproch tam wskoczył bo narazie mam tylko 1 obiektyw i raczej go nie wykręcam. No cóż ważne jestem już do przodu z wiedzą :) Teraz mogę wrócić do dalszego poznawanie mojego aparaciku.

@ TOP67 raz jeszcze dziękuję za pomocną dłoń i szybką odpowiedź :)

Pozdrawiam,

ajma
11-06-2017, 21:52
Witam, czy w okolicach Bielska-Białej, ewentualnie Żory pojawił się jakiś dobry serwis foto, w którym mógłbym oddać do wyczyszczenia matryce Nikona d750?

adolfik9501
11-06-2017, 22:38
Rybnik. Bliżej chyba nic nie ma https://www.serwisfoto24.pl/