PDA

Zobacz pełną wersję : I znowu SERWIS



ADAS
10-12-2009, 14:04
Ty razem Panowie iPanie p o z y t y w n i e.
Naprwili sprzęt, który był ciężki do naprawenia.
Pomomo nawału pracy związanej chyba z akcją serwisową udało się.
Niby nicale przy tylu głosach krytyki, mogę powiedzieć, że jestem zadowolony.
Pozdr Adas

fIlek
10-12-2009, 14:05
Po pierwsze - przydałoby się więcej szczegółów, a po drugie nie ten dział :)

carl00s
10-12-2009, 14:44
niby OK, ale brzmi to w obecnej formie jak krzyk rozpaczy kierownika serwisu, nad którym wisi toporek. I nie wierze w coś takiego jak "ciężkie do naprawienia". Sam pracuję w serwisie - i albo się da naprawić, albo się naprawić nie da. Nie ma nic pomiędzy, a takie gadanie, to tylko usprawiedliwianie się serwisu.

BlackRoger
10-12-2009, 15:12
Skoro chodziło o coś nadzwyczaj ciężkiego do naprawy to stawiam na odchodzące gumy.

mcl
10-12-2009, 16:07
Do czego to doszło. Cieszymy się z tego, że ktoś poprawnie wykonał swoje obowiązki.
Sprawne i skuteczne naprawy powinny być standardem, a nie wyjątkiem.

krzysiekn
10-12-2009, 16:41
ja też pozytywnie o serwisie.nikonowcem jestem 5 lat.wcześniej byłem minoltowcem.Nigdy nie miałem problemów z serwisem z "Podstepu".Po prostu nigdy nie zepsuło mi się nic z nikona. body, obiektywy,lampa-wszystko chodzi cacy i mam nadzieję,że tak będzie na wieki wieków.

BlackRoger
10-12-2009, 16:55
ja też pozytywnie o serwisie.nikonowcem jestem 5 lat.wcześniej byłem minoltowcem.Nigdy nie miałem problemów z serwisem z "Podstepu".Po prostu nigdy nie zepsuło mi się nic z nikona. body, obiektywy,lampa-wszystko chodzi cacy i mam nadzieję,że tak będzie na wieki wieków.
Nie kumam. Nic nie naprawiałeś to w jaki sposób możesz mieć wyrobioną opinię o serwisie ? Byłeś tam w końcu czy nie?

krzysiekn
10-12-2009, 18:09
Proste.cieszę się,że nie musiałem korzystać.Opinię mam wyrobioną na podstawie tego,co przeczytałem na forum

kaktus
10-12-2009, 18:59
Sam pracuję w serwisie - i albo się da naprawić, albo się naprawić nie da. Nie ma nic pomiędzy, a takie gadanie, to tylko usprawiedliwianie się serwisu.
Skoro sam pracujesz w serwisie, to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że "naprawialne" usterki dzielą się na takie, które wymagają czasu, części, pracy (np. rozebrania całego urządzenia) i takie, które można zrobić jedną ręką w 5 minut równocześnie jedząc obiad i oglądając mecz.

ADAS - wrzuć opis usługi na stronę http://www.polishnikonservice.com/

luxius
11-12-2009, 20:40
Po co zakładacie nowe wątki jak jest do tego wątek?

ADAS
14-12-2009, 08:06
bo to wyjatkowy :-Dprzypadek