PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za obiektyw?



hesja
09-12-2009, 13:53
Dawne czasy.... Miałem kiedyś takie cudo dość długo podpinane do Zenita
ale za cholere nie pamietam szczegolow poza tym ze byl to Carl Zeiss

ma ktos orientację dokladna? /mam wrazenie po fotach, ze moglo to byc 300/400mm
zależy mi na precyzyjnym określeniu cóż to było

(jedno z nielicznych zdjęć tego obiektywu - pomińmy moją młodą jeszcze osobę :mrgreen: )


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/8194-1.jpg
źródło (http://www.hesja.pl/photos/8194.jpg)

jacek.gold
09-12-2009, 13:58
było ostatnio na giełdzie http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=123366

ps: pierwszy wysyp pod nosem? starannie pielęgnowany?

miron19j
09-12-2009, 14:28
mnie to też wygląda na 300/4, zacne szkło

PS. i ta burza włosów na głowie :-D

hesja
09-12-2009, 14:30
oki wielkie dzieki :)

bardzo sie przydawal tam w ST Tropez na plazy :mrgreen:

i sie łodczepcie od moich trzeciorzedowych cech pciowych :P

admin
09-12-2009, 14:42
I ten kubeczek z Alfem :)

hesja
09-12-2009, 14:55
kto go nie kocha/ł wtedy :))

a Ty co masz opatrunek na awatarze?? :D

Luźna gumka
09-12-2009, 15:17
Boże... Sławiek miał włosy...

R
09-12-2009, 15:18
to byly pozyczone na wakacje...

!AGresT
09-12-2009, 15:22
Boże... Sławiek miał włosy...

i zegarek z kalkulatorem :)
Obiektyw taki nawet jeszcze mam - dostałem go z rozsypaną we wnętrzu przysłoną i sam naprawiłam :) (miałem wtedy jakieś 12-13 lat!).
Ma ktoś może do tego obiektywu mocowanie pod kieva 88?

mpwt
09-12-2009, 15:31
Małe szkiełko ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/sonnar300_03-1.jpg
źródło (http://fotoblog.marchewka.waw.pl/wp-content/uploads/2009/11/sonnar300_03.jpg)

stachu321
09-12-2009, 18:50
Taki to potrafi :mrgreen: