hesja
09-12-2009, 13:53
Dawne czasy.... Miałem kiedyś takie cudo dość długo podpinane do Zenita
ale za cholere nie pamietam szczegolow poza tym ze byl to Carl Zeiss
ma ktos orientację dokladna? /mam wrazenie po fotach, ze moglo to byc 300/400mm
zależy mi na precyzyjnym określeniu cóż to było
(jedno z nielicznych zdjęć tego obiektywu - pomińmy moją młodą jeszcze osobę :mrgreen: )
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/8194-1.jpg
źródło (http://www.hesja.pl/photos/8194.jpg)
ale za cholere nie pamietam szczegolow poza tym ze byl to Carl Zeiss
ma ktos orientację dokladna? /mam wrazenie po fotach, ze moglo to byc 300/400mm
zależy mi na precyzyjnym określeniu cóż to było
(jedno z nielicznych zdjęć tego obiektywu - pomińmy moją młodą jeszcze osobę :mrgreen: )
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/8194-1.jpg
źródło (http://www.hesja.pl/photos/8194.jpg)