PDA

Zobacz pełną wersję : Odpowiedź Nikon Polska na pytania dotyczące serwisu



docxxx
09-12-2009, 00:30
Konkretne pytania:

http://optyczne.pl/2467-nowo%C5%9B%C4%87-Odpowied%C5%BA_Nikon_Polska_na_pytania_dotycz%C4%8 5ce_serwisu.html

A odpowiedzi/

mpwt
09-12-2009, 00:43
A jakich się spodziewasz? Że Nikon uderzy pięścią we własną pierś i wyzna przed nami na kolanach swoje grzechy?
Ja liczę, że serwis po tej akcji się poprawi na plus. Jestem niemal pewny. Ale nie liczyłbym na to, że przyznają się do błędów.

Kekacz
09-12-2009, 08:53
Doczytałem do polowy odpowiedzi na pytanie nr 5 i już mnie trzęsie. Nie czytam dalej. Banda krętaczy.

kropa
09-12-2009, 09:41
2 jest słodka. Bezczelność do kwadratu. Nie wspominając o reszcie....

BlackRoger
09-12-2009, 10:03
A czego się spodziewać? Czasu nie mają na takie duperele jak serwis, PR na odwal się... Sprzedaż przed świętami trzeba podciągnąć bo to dla nich podstawa żeby zamknąć rok z dobrym bilansem. Właśnie zmienili layout swojej stronki - na to znalazły się chęci, czas i kasa.

ambergraff
09-12-2009, 10:28
A jakich się spodziewasz? Że Nikon uderzy pięścią we własną pierś i wyzna przed nami na kolanach swoje grzechy?
Ja liczę, że serwis po tej akcji się poprawi na plus. Jestem niemal pewny. Ale nie liczyłbym na to, że przyznają się do błędów.

I pewnie się poprawi, ponieważ gorzej już być nie może. Każde z ich strony działania mogą przynieść tylko korzyści.
Efektem takich działań i wypowiedzi z ich strony jest między innymi moja decyzja o zakupie sprzętu. Jeszcze 3 miesiące temu rozważałem poważnie przejście na D700, najpóźniej w styczniu 2010 roku. Teraz bliżej mi do zmiany systemu na Canona.

Kiedyś słyszałem taki tekst w jakimś kabarecie - osiągnęliśmy dno, ale niestety dno się oberwało. Oby te prorocze słowa nie były udziałem serwisu Nikona.

zielin
09-12-2009, 10:39
marketingowy bełkot

robin102
09-12-2009, 11:36
I pewnie się poprawi, ponieważ gorzej już być nie może....
Na pewno się poprawi tylko słupki sprzedaży muszą polecieć w dół. Dzięki niezależnej stronie o serwisie tak będzie prędzej czy później.

mpwt
09-12-2009, 12:20
Teraz bliżej mi do zmiany systemu na Canona.

To teraz poczytaj o serwisie Canona... nie lepiej. Może Sony? 3 miesiące kamerę po 3x razy mi naprawiali... hmmm... Pentax? O tak, albo Olympus. Ale momento... a gdzie pełnka klatka?

BlackRoger
09-12-2009, 12:29
To teraz poczytaj o serwisie Canona... nie lepiej. Może Sony? 3 miesiące kamerę po 3x razy mi naprawiali... hmmm... Pentax? O tak, albo Olympus. Ale momento... a gdzie pełnka klatka?
Zawsze Hassel ci zostaje :-D

mpwt
09-12-2009, 12:33
Zawsze Hassel ci zostaje :-D

No to nie mi a ambergraffowi ;) Ja już mam :D

zakwas
09-12-2009, 12:42
To teraz poczytaj o serwisie Canona... nie lepiej. Może Sony? 3 miesiące kamerę po 3x razy mi naprawiali... hmmm... Pentax? O tak, albo Olympus. Ale momento... a gdzie pełnka klatka?

I to jest ten ból, jak się nie kręcić, dupa zawsze z tyłu... Chociaż jak czytam żale na serwis kwanona na CB, to, cóż, chciałbym mieć takie problemy.