PDA

Zobacz pełną wersję : Crumpler Pretty Bella 3000/4000



McEarl
07-12-2009, 11:46
Witam!


Mam pytanie odnosnie torby foto: Crumpler Pretty Bella 3000 lub 4000.

Czy ktos moze wie ile tak na prawde miesci sie w tych torbach ?
Potrzebuje tam zmiescic nastepujacy sprzet:

- D90
- 18-105 VR
- 70-300 VR
- 50/1.8

A ze zdjec czy tez wymiarow podanych na stronie Crumpler'a ciezko cos wywnioskowac.

Bede wdzieczny za wszelkie info!


Pozdr
McE

Paweł M
08-12-2009, 22:56
ze zdjęć wynika, że 4000 był by na styk, a jak ci dojdzie lampa to będziesz miał problem.
może taka: http://www.allegro.pl/item836495103_lowepro_nova_200_aw_fc_chorzow_fvat_ hit_3_kolory.html

marteenez
08-12-2009, 23:05
Dla Ciebie czy dla żony, bo seria Pretty Bella jest raczej skierowana dla kobiet.

PRR
08-12-2009, 23:07
Nie porównuj tego brzydactwa Lowepro do świetnych Crumplerów :-D

bloodcrawler
08-12-2009, 23:47
Dla Ciebie czy dla żony, bo seria Pretty Bella jest raczej skierowana dla kobiet.

Czuję się mało męsko, bo mi się seria pretty bella podoba :lol:

marteenez
09-12-2009, 00:40
Podobno prawdziwy mężczyzna nie boi się pokazać swojej kobiecej strony:mrgreen:

akustyk
09-12-2009, 09:36
patrzac na zdjecia w necie mam wrazenie, ze wyglada to pojemnosciowo mniej wiecej jak w serii Messenger Boy:
http://kamera-express.nl/index.php?page=product&product=30259
http://kamera-express.nl/index.php?page=product&product=30249
i jesli o mnie chodzi, to te zdjecia sa na tyle miarodajne, ze do Messenger Boya 3000 wchodzi mocno na scisk
dokladnie tyle ile widac na fotkach: male body DSLR i jakis cienki obiektyw + mala ladowarka akku.
z zestawu, o ktorym piszesz, zmiescilbys D90 z zapietym 18-105 a reszte sobie nosil w rekach :(

Crumpler ma to do siebie, ze jest ladny i fajny materialowo. ale relacja ceny do pojemnosci jest chora.
na Twoj zestaw trzebaby kombinowac ktoras z toreb New Delphi a tu ceny zaczynaja sie na poziomie
100 EUR i szybko dochodza do 150 EUR. osobiscie jednak wole grzebac w brzydkim, ale solidnym LowePro,
Tamraku albo tanim Vanguardzie.

zasadniczo, polecam wycieczke osobista: foka.nl albo kamera-express.nl . KE akurat ma bardzo
dobry wybor toreb, wiec masz duza szanse wyjechac z tym, czego szukasz

Bladyrunner*
09-12-2009, 14:13
A wracając do tematu, jest taka niezwykle pomocna w wyborze toreb strona:
http://www.taschenfreak.de/indexliste.htm
Wystarczy wyszukać interesujący nas model, kliknąć na linka i wszystko staje się jasne. Niestety toreb Pretty Bella w rozmiarach nad jakimi się zastanawiasz jeszcze tam nie ma :(