Zobacz pełną wersję : przejsciowka PC
witam potrzebuje przejsciowki do przewodu synchro PC ale tak zeby po obydwu stronach byly wtyki meskie (z bolcem) widzial moze ktos, gdzies cos takiego?? :)
pozdrawiam
life
witam potrzebuje przejsciowki do przewodu synchro PC ale tak zeby po obydwu stronach byly wtyki meskie (z bolcem) widzial moze ktos, gdzies cos takiego?? :)
pozdrawiam
life
też tego szukam od jakiegoś czasu (chcę podłaczyć do digimate'a czytnik kart) i niestety nigdzie tego nie ma :(
Nie wiem jakie to przewody ale wiem , ze duzo nietypowych koncowek , kabli itp. rzeczy ma Meditronik.
www.meditronik.com.pl (http://www.meditronik.com.pl)
Robilem tez u nich kiedys kabel na zamowienie , wg. dostarczonego schematu.
Nie wiem jakie to przewody ale wiem , ze duzo nietypowych koncowek , kabli itp. rzeczy ma Meditronik.
www.meditronik.com.pl (http://www.meditronik.com.pl)
Robilem tez u nich kiedys kabel na zamowienie , wg. dostarczonego schematu.
chodzi o kabel miniUSB - mini USB
taki jak w tym linku allegro (http://allegro.pl/item135647820_kabel_usb_mini_hi_speed_2_0_canon_ol ympus_sony.html)
http://www.meditronik.com.pl/el-komp/m6110.htm
Ale z tego co widze , niecale 3 pln to dobra cena.
http://www.meditronik.com.pl/el-komp/m6110.htm
Ale z tego co widze , niecale 3 pln to dobra cena.
no tak, ale to jest USB - miniUSB a rozchodzi się o miniUSB - MiniUSB ;)
no tak, ale to jest USB - miniUSB a rozchodzi się o miniUSB - MiniUSB ;)
To pisalem , ze robia na zamowienie , podadza cene , termin itp.
To pisalem , ze robia na zamowienie , podadza cene , termin itp.
Aha, własnie dokopałem się że mają same wtyki, zadzwonie do nich w poniedziałek
dzięki :smile:
mi chodzi o zlacze PC w kostce synhro do lamp :)
Władca Pixeli
28-10-2006, 02:49
Kup dwie najtańsze kostki z kablem. Odetnij kable i zlutuj je razem .
life
witam potrzebuje przejsciowki do przewodu synchro PC ale tak zeby po obydwu stronach byly wtyki meskie (z bolcem) widzial moze ktos, gdzies cos takiego??
Jeżeli o to chodzi to kupiłem kilka i mogę jeden odsprzedać (drobna kwota kilkanaście zł)
Jeżeli coś to dogadamy na PW
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img117.imageshack.us/img117/5628/kabelekrt8.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.