PDA

Zobacz pełną wersję : S5 Pro, Firmware A i Firmware B (1.12)



Carolco
05-12-2009, 23:18
Witam.

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem S5. Zrobiłem upgrade softu do 1.12 zgodnie z instrukcją stąd: http://www.fujifilm.com/products/digital/download/s5pro/fupd.html Poprzedni Firmware był z numerkiem 1.09 "B", a Firmware "A" z numerem chyba 1.04... ale tego już nie pamiętam - za szybko się do tego zabrałem. W każdym razie po upgrade mam Firmware "A" 1.03 (chyba mi się cofnęło?), a Firmware "B" 1.12. Czy to normalne? Kiedyś przeglądałem wątki o S5 i gdzieś natrafiłem na podobną sytuację, ale nie mogę teraz tego znaleźć.

Pozdrawiam,
Karol

Articool
05-12-2009, 23:35
Mam u siebie identycznie jak Ty po aktualizacji, natomiast jak miałem przed aktualizacją to już nie pamiętam...

Carolco
06-12-2009, 08:28
Czyli jeśli nic się nie będzie działo, to pewnie będę spał spokojnie.

tomitom
06-12-2009, 10:37
ja fabrycznie mam tak jak Wy więc jest bardzo OK

michal8791
08-12-2009, 23:09
Mam identycznie po wizycie mojego aparatu w serwisie, wiec wychodzi z tego ze tak powinno być.

kruszyna
10-12-2009, 14:03
Mam podobnie, więc raczej tak ma być sądząc po kilku postach.

robin102
10-12-2009, 17:19
u mnie jest tak po aktualizacji
cytat z LCD :mrgreen:

VERSION NO. : 1.12

FIRMWARE A : 1.03
FIRMWARE B : 1.12

Ale przy okazji jak o Fujiku jest temat, czy może przyuważyliście,z e ten aparat, jego matryca nie lubi jakiś konkretnych szkieł.
Moja S5 nie lubi Nikkora 35mm f1,8 DX, a uwielbia stare 35mm 2.0 Z nowym szkłem coś kaszani z bokehem przy dużej ilości światła, jakiś taki dziwny jest, coś mi się wydaje, matryca fochy stroi z tą soczewką :(

kruszyna
10-12-2009, 19:30
Ups sorki aż sprawdziłem i u mnie jest jakieś zacofanie:)

A 1.03
B 1.11

czyli nie mam najnowszego ale zmieniło mi chyba ten pierwszy na 1.03 a było chyba jakoś inaczej.

wielblad81
12-12-2009, 23:53
W moim fufu jest:
Ver.: 1.12
A: 1.03
B: 1.12
Pozdrawiam.

wojjan
18-03-2010, 09:50
Że tak głupio zapytam:

Rozumiem, że po wgraniu nowego firmware'a wszystkie ustawienia z Menu i Setup resetują się do ustawień fabrycznych?

No chyba, że się mylę...

Mikołaj
18-03-2010, 18:58
dawno temu to robiłem więc nie bardzo pamiętam to ale wydaje mi się, że nie.

wojjan
21-03-2010, 11:01
dawno temu to robiłem więc nie bardzo pamiętam to ale wydaje mi się, że nie.


Zgadza się :)

Wgrałem nowy firmware i aparat pamiętał ustawienia po wgraniu softu.

Wszystko poszło szybko i sprawnie :)