Zobacz pełną wersję : S5 Pro, Firmware A i Firmware B (1.12)
Witam.
Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem S5. Zrobiłem upgrade softu do 1.12 zgodnie z instrukcją stąd: http://www.fujifilm.com/products/digital/download/s5pro/fupd.html Poprzedni Firmware był z numerkiem 1.09 "B", a Firmware "A" z numerem chyba 1.04... ale tego już nie pamiętam - za szybko się do tego zabrałem. W każdym razie po upgrade mam Firmware "A" 1.03 (chyba mi się cofnęło?), a Firmware "B" 1.12. Czy to normalne? Kiedyś przeglądałem wątki o S5 i gdzieś natrafiłem na podobną sytuację, ale nie mogę teraz tego znaleźć.
Pozdrawiam,
Karol
Articool
05-12-2009, 23:35
Mam u siebie identycznie jak Ty po aktualizacji, natomiast jak miałem przed aktualizacją to już nie pamiętam...
Czyli jeśli nic się nie będzie działo, to pewnie będę spał spokojnie.
ja fabrycznie mam tak jak Wy więc jest bardzo OK
michal8791
08-12-2009, 23:09
Mam identycznie po wizycie mojego aparatu w serwisie, wiec wychodzi z tego ze tak powinno być.
kruszyna
10-12-2009, 14:03
Mam podobnie, więc raczej tak ma być sądząc po kilku postach.
robin102
10-12-2009, 17:19
u mnie jest tak po aktualizacji
cytat z LCD :mrgreen:
VERSION NO. : 1.12
FIRMWARE A : 1.03
FIRMWARE B : 1.12
Ale przy okazji jak o Fujiku jest temat, czy może przyuważyliście,z e ten aparat, jego matryca nie lubi jakiś konkretnych szkieł.
Moja S5 nie lubi Nikkora 35mm f1,8 DX, a uwielbia stare 35mm 2.0 Z nowym szkłem coś kaszani z bokehem przy dużej ilości światła, jakiś taki dziwny jest, coś mi się wydaje, matryca fochy stroi z tą soczewką :(
kruszyna
10-12-2009, 19:30
Ups sorki aż sprawdziłem i u mnie jest jakieś zacofanie:)
A 1.03
B 1.11
czyli nie mam najnowszego ale zmieniło mi chyba ten pierwszy na 1.03 a było chyba jakoś inaczej.
wielblad81
12-12-2009, 23:53
W moim fufu jest:
Ver.: 1.12
A: 1.03
B: 1.12
Pozdrawiam.
Że tak głupio zapytam:
Rozumiem, że po wgraniu nowego firmware'a wszystkie ustawienia z Menu i Setup resetują się do ustawień fabrycznych?
No chyba, że się mylę...
dawno temu to robiłem więc nie bardzo pamiętam to ale wydaje mi się, że nie.
dawno temu to robiłem więc nie bardzo pamiętam to ale wydaje mi się, że nie.
Zgadza się :)
Wgrałem nowy firmware i aparat pamiętał ustawienia po wgraniu softu.
Wszystko poszło szybko i sprawnie :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.