Zobacz pełną wersję : drukarka HP Deskjet F2280
py1szczak2
02-12-2009, 20:58
Witam mam pytanie czy ta drukarka nada się do wydruków zdjęć max A4 mogę ją dostać gratis od mojego Taty myślałem o Epsonie ale po co płacić skoro mogę mieć ją za darmo ??? sztuka nówka nigdy nie użyta i fabrycznie zapakowana.
tomi9506
18-02-2011, 11:31
Myślę że nada się do drukowania zdjęć A4. Ja mam drukarkę HP C4280 i ten model drukuje dobrze wyglądające zdjęcia, oczywiście zależy jakiej jakości oczekujesz. Musisz zadbać o odpowiedni papier do zdjęć. Sporą wada są jednak bardzo wysokie koszty drukowania. Epsony są pod tym względem tańsze. Ale do drukarek HP dostępnych jest wiele zamienników, choć różnią się one jakością. Możesz też pokusić się o samodzielne uzupełnianie tuszu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.