PDA

Zobacz pełną wersję : Torba Lowerpo D550 AW



elleonore
02-12-2009, 12:59
Witam
Szukam opinii na temat torby Lowepro Stealth Reporter D550 AW
Przymierzam się do jej zakupu, ale nie wiem, czy wszystko mi się pomieści;) sprzęt w opisie + planowany zakup N50 1.4 i drugiej lampy + oczywiście wszystkie możliwe akcesoria. Jeżeli ktoś mógłby mi tak "od serducha" szczerze powiedzieć coś o tej torbie to będę wdzięczna. Pozdrawiam

R
02-12-2009, 13:06
zabawki ze stopki to Ci sie pogubia w d550...

elleonore
02-12-2009, 13:43
zabawki ze stopki to Ci sie pogubia w d550...

czyli co? nie warto?

stig
02-12-2009, 13:56
czyli co? nie warto?Warto, warto... Biorac pod uwage, ze jeszcze zrobisz zakupy, to bedzie w sam raz.

R
02-12-2009, 13:58
pewnie ze warto...

elleonore
02-12-2009, 14:19
Warto, warto... Biorac pod uwage, ze jeszcze zrobisz zakupy, to bedzie w sam raz.

o kurcze. Skoro Tobie mieści się cały ten "sprzęcior" w 650-tce to już nie mam obaw;) Dzięki za podpowiedź, Tobie też R
pozdrawiam

clusca
02-12-2009, 14:27
Tutaj masz watek ze wspomniana 550-tka:

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=103848

stig
02-12-2009, 14:29
o kurcze. Skoro Tobie mieści się cały ten "sprzęcior" w 650-tce to już nie mam obaw;) Bez przesady... Caly sie nie miesci. Mam jeszcze jedna torbe, a i tak wszystko na raz malo kiedy zabieram ze soba.

elleonore
03-12-2009, 14:30
Tutaj masz watek ze wspomniana 550-tka:

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=103848

No, zniechęciłeś mnie skutecznie tym "wyginaniem". Nie będę pakować zawsze wszystkiego i chciałabym tego uniknąć, że mi się torba gdzieś gnie. Nie wiem jak się mają te "Reporterki" do serii Nova jeżeli chodzi o "twardość", bo miałam w rękach Nova 200 AW i była całkiem ok, ale wydawało mi się, że będzie mała.
Ale jeśli tylko jest twardsza od Reporter D550 AW to 3,5 cm nie zrobi mi dużej różnicy, a i w kieszeni coś zawsze zostanie;) dzięki za podpowiedź.

marszull
03-12-2009, 15:35
reportery wszystkie sa miekkie, ale naprawde bardzo wygodnie sie je nosi, nawet nie zapakowane do pelna

stig
03-12-2009, 15:41
No, zniechęciłeś mnie skutecznie tym "wyginaniem". Nie będę pakować zawsze wszystkiego i chciałabym tego uniknąć, że mi się torba gdzieś gnie.Ale to przeciez wynika z gabarytow. Wiadomo, ze przy wiekszych powierzchniach kazdy material jest bardziej gietki. Zeby zachowac sztywnosc przy takich rozmiarach, trzeba byloby wkladac dodatkowe elementy miedzy scianki, a te zwiekszalyby z kolei wage torby.

elleonore
04-12-2009, 14:09
pooglądałam filmiki na stronie producenta i sugerując się Waszymi podpowiedziami ostatecznie wybieram Nova 200. ciut mniejsza i bez "szybkiego dostępu" ale jest twardsza i jakaś taka bardziej kobieca;) i przede wszystkim tańsza.
Teraz kolejny dylemat....co by nie zakładać nowego tematu.
Waszym zdaniem warto kupić SLIK statyw PRO 500 DX + głowica? To mój pierwszy statyw, nie wiem nic o producencie. Wystarczy mi taki do podpięcia mojego (póki co) najcięższego zestawu D90 + 17-55 2.8??

clusca
04-12-2009, 14:24
Mam taki statyw i uwazam, ze jest b. dobry. Nie uzywam go czesto, ale na wypady nocne raz na jakis czas jest wystarczajacy. Solidnie wykonany, nie jest za ciezki (ale lekki tez nie jest). Co do glowicy, to zalezy jaka chcesz nabyc. Ja kupilem statyw w komplecie z glowica, zwykla taka, nie zadna kulowa i jest OK, ale tak jak mowie - nie uzywam tego zestawu zbyt czesto. Jedynie (nie wiem jak to sie nazywa) raczki przy glowicy sa troche tandetne MZ. Uzywam statywu do trzymania D300 (czasem z gripem) i Tokiny 11-16 (czasem Nikkora 70-300VR).