PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Natalia modowo :) - by remiksson



remiksson
29-11-2009, 22:13
Na szybciutko pierwsze obrobione zdjęcie z wczorajszej sesji :) Oj tłoczno było :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img9.imageshack.us/img9/5888/fmk8024.jpg)

Jak się spodoba i wyjdą mi pozostałe (:P) to wrzucę więcej :)

buntux
29-11-2009, 22:39
przeżyłem jakościowy szok patrząc na to zdjęcie - moje gratulacje

remiksson
29-11-2009, 22:46
przeżyłem jakościowy szok patrząc na to zdjęcie - moje gratulacje

Dziekuję :) Tym cienniejsze to dla mnie, że zdjęcie wykonałem z jedną SB-900 bez rozpraszaczy. Sądziłem, że to niemożliwe.

prz3mo
29-11-2009, 23:10
Dziekuję :) Tym cienniejsze to dla mnie, że zdjęcie wykonałem z jedną SB-900 bez rozpraszaczy. Sądziłem, że to niemożliwe.

Haa.. ja już dawno zauważyłem, że często nie ma potrzeby kombinować choćby z parasolkami. Z lenistwa bardzo często błyskam gołymi albo z dyfuzorami SB, a ludzie mnie pytają jak to było oświetlane ;)
Zresztą czytam sobie ostatnio fajną knigę o strobingu i autor także bardzo często wali sb tylko z dyfuzorami.

Co do zdjęcia.. fajne kolory, kontrast... Na minus - za bardzo moją uwagę przyciąga prawa dłoń modelki.
Aha i na prawej nogawce chyba trochę jest przepalonych miejsc.. ale może mi się wydaje, a nie chce mi się sprawdzać wartości RGB... ;)

Andrzej Olender
30-11-2009, 00:25
Mnie się podoba :) Daj więcej :)
Do do błyskania, zgadzam się, czasem również z lenistwa nie wezmę statywu z parasolką i czasem na dobre wychodzi :)

lookash
30-11-2009, 01:25
Zdjęcie mi się podoba, tym bardziej ze widze dość dużą rewolucję w kolorach. Jak dla mnie na plus.


Dziekuję :) Tym cienniejsze to dla mnie, że zdjęcie wykonałem z jedną SB-900 bez rozpraszaczy. Sądziłem, że to niemożliwe.
Hehe :) To warto się tak pobawić, bo daje często ********e efekty. Sam bardzo czesto korzystam.

PS widze znajomą ekipę :)

pinokio
30-11-2009, 01:41
Zdjęcie jest dobre. Kolorki, swiatełko (wyszło b.dobrze) obróbka może się podobac :)
Szkoda tylko tej uciętej nogi.

downunder
30-11-2009, 01:52
Zdjęcie jest bdb, kadr i kolorki są extra. :D
Jedyne co bym proponował zmienić to imageshack na rzecz photobucket.
Szkoda jeżeli oglądający musi czekać godzinami zanim mi się zdjęcie otworzy. ;)

Locter
30-11-2009, 10:34
Świetne, naprawde mistrzowskie, kolorki powalaja i ogólnie jakość zdjęcia.

m_s
30-11-2009, 16:07
Super! Całe portfolio robi wrażenie, a to zdjęcie podwójne, bo w zupełnie innym stylu. Z niecierpliwością czekam na więcej z tej i kolejnych sesji...

Tomasz67
01-12-2009, 09:38
Witaj. Świetne zdjęcie, wstaw więcej. Tak jak inni pisali wspaniałe kolory, obróbka, światło. Okazuje się jak ktoś umie to i jedną lampą poprawnie błyśnie.
Gratulacje. Pozdrawiam Tomek.

Sail
01-12-2009, 23:37
a ja bym się nie poskarżył jakby modelka miała obie stopy w kadrze ^^ ale jest świetne. pozdrawiam

remiksson
02-12-2009, 17:57
Mnie się podoba :) Daj więcej :)
Do do błyskania, zgadzam się, czasem również z lenistwa nie wezmę statywu z parasolką i czasem na dobre wychodzi :)

hehehe :) a ja nie z lenistwa :) dzień wcześniej wiatr zniszczył mi parasolkę, a nowej zamówionej nie zdązyli dostarczyć, więc musiałem zadowolić się goła 900-tką lub dyfuzorem z kompletu :)

remiksson
02-12-2009, 17:59
Zdjęcie jest bdb, kadr i kolorki są extra. :D
Jedyne co bym proponował zmienić to imageshack na rzecz photobucket.
Szkoda jeżeli oglądający musi czekać godzinami zanim mi się zdjęcie otworzy. ;)

A kurcze ciekawe to co piszesz. Jak dotąd nie zauważyłem spowolnienia w działaniu imageshack. Ale spróbuję dalszą częśc setu wrzucić na photobucket , może będzie lepiej:)