PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd D200



lukaszD1x
27-11-2009, 22:38
Czy ktoś oddawał D200 do serwisu Nikona na przegląd?Pytam ponieawż ja planuje to zrobić i chciał bym wiedzieć co mnie czeka?

jacek.gold
27-11-2009, 22:39
:mrgreen::twisted: długie oczekiwanie?

2Cresky
27-11-2009, 22:39
Raczej nie chciałbyś wiedzieć co Cie czeka :mrgreen:

lodzermensch
27-11-2009, 23:57
Przegląd czego?

grzehuu
28-11-2009, 13:53
Przegląd czego?

paska

hehehe zarcik

a tak na poważnie szyyybko go nie ujrzysz ponownie ;PP

rooner
28-11-2009, 16:44
Nie przejmuj się tymi komentarzami powyżej
nie znają się;)
Spokojnie na Wielkanoc wróci
a jak będziesz miał szczęście
to może nawet będzie sprawny

Rafał63
28-11-2009, 17:10
Na Wielkanoc wróci
a jak będziesz miał szczęście
to może nawet będzie sprawny

Oczywiscie na Wielkanoc 2010. ;)

remnaj
28-11-2009, 17:48
No weźcie się nie nabijajcie z chłopaków z serwisu bo walna focha i na Wielkanoc 2011 nie wyślą :P

luxius
29-11-2009, 00:30
po co ci ten przeglad?

miron19j
29-11-2009, 00:42
to nie samochód, nie trzeba oleju co 20 tys. wymieniać
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon10.gif)
a poważnie - co chcesz w nim przeglądać? Jak robi zdjęcia, to i Ty rób. A jak przestanie, to wyśliesz do Fixation. :-)

wrocek
29-11-2009, 00:48
co chcesz w nim przeglądać?
Zgodnie z zaleceniami serwisu: http://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/27545/page/3/c/241/r_id/127724 :-)

miron19j
29-11-2009, 00:56
Zgodnie z zaleceniami serwisu: http://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/27545/page/3/c/241/r_id/127724 :-)
"przykładowo w lustrzance cyfrowej sprawdza się ogólne funkcjonowanie i system autofokusa, kalibruje pomiar światła, aktualizuje w razie potrzeby oprogramowanie układowe, kontroluje i czyści matrycę i lustro oraz przeprowadza się ogólne czyszczenie zewnętrznych powierzchni aparatu. "
wybacz, ale z tego to tylko kalibracja pomiaru światła mogłaby mnie zachęcić do przeglądu. Całą resztę każdy może sobie sam zrobić w domu. Przecież to i tak nie ma wpływu na gwarancję.
A najbardziej podoba mi się "ogólne czyszczenie zewnętrznych powierzchni aparatu."
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon10.gif)

petrus33
01-12-2009, 01:06
po co ci ten przeglad?
Jak to po co ??
Olej trzeba wymienić, klocki hamulcowe sprawdzić i parę iinych rzeczy

lodzermensch
01-12-2009, 23:15
Zgodnie z zaleceniami serwisu: http://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/27545/page/3/c/241/r_id/127724 :-)

W książce serwisowej mojego samochodu też jest napisane, że jak zapali się kontrolka SERV (np. z powodu niskiego poziomu oleju w silniku albo przepalenia żarówki) to natychmiast należy przerwać podróż i skontaktować się z najbliższą Autoryzowaną Stacją Obsługi.
:shock: