PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebny skan klatki kliszy



nonameuser1
27-11-2009, 11:58
Witajcie ;)
Potrzebuje skan klatki negatywu z kliszy 35 mm. Chodzi o to ze chce wstawic w taka niby ''ramke'' zdjecie, zeby wygladalo jak zrobione na kliszy, cos takiego tylko ze w baaardzo duzej rozdzielczosci, mysle ze minimum 3000x2000 pix

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.plus-foto.com/images/digifilm/film.jpg)
Najwazniejsze zeby klatka byla cala, niepoucinane brzegi :)
Z gory wielkie dzieki :D

Rafał63
27-11-2009, 12:01
Nic, tylko wygrzebać stary negatyw, podswietlić i zrobic fotografie makro. Problem z głowy.

fushiro
27-11-2009, 12:20
Nic, tylko wygrzebać stary negatyw, podswietlić i zrobic fotografie makro. Problem z głowy.

Trzeba mieć tylko negatyw i obiektyw makro...

Może ktoś trzaśnie jeszcze ramkę slajdu? Narysowałem sobie taką w PSie, ale wygląda trochę sztucznie.

nonameuser1
27-11-2009, 12:24
Nic, tylko wygrzebać stary negatyw, podswietlić i zrobic fotografie makro. Problem z głowy.
Mysle ze lepszym rozwiazaniem jest skan, a skanera nie posiadam, stad moja prosba do ludzi dobrego serca ;)

dzejms
27-11-2009, 12:26
Takie cos (http://farm4.static.flickr.com/3165/2968553459_d7cd5bbb0e_o.jpg) moze byc?

nonameuser1
27-11-2009, 12:29
O tak juz lepiej, dzieki :)