nonameuser1
27-11-2009, 11:58
Witajcie ;)
Potrzebuje skan klatki negatywu z kliszy 35 mm. Chodzi o to ze chce wstawic w taka niby ''ramke'' zdjecie, zeby wygladalo jak zrobione na kliszy, cos takiego tylko ze w baaardzo duzej rozdzielczosci, mysle ze minimum 3000x2000 pix
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.plus-foto.com/images/digifilm/film.jpg)
Najwazniejsze zeby klatka byla cala, niepoucinane brzegi :)
Z gory wielkie dzieki :D
Potrzebuje skan klatki negatywu z kliszy 35 mm. Chodzi o to ze chce wstawic w taka niby ''ramke'' zdjecie, zeby wygladalo jak zrobione na kliszy, cos takiego tylko ze w baaardzo duzej rozdzielczosci, mysle ze minimum 3000x2000 pix
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.plus-foto.com/images/digifilm/film.jpg)
Najwazniejsze zeby klatka byla cala, niepoucinane brzegi :)
Z gory wielkie dzieki :D