PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw do NIkona D80/D300s - HELP ME !!!



Wymiatacz
25-11-2009, 19:03
Witam,

Mam zamiar kupić statyw do zestawu D80/D300s - Sigma 150-500 tj. około 5kg. Robię zdjęcia przyrodnicze - ptaki - ciężkie warunki - bagna, mokradła itd. Planuje wydać max. 800.00 PLZ :-) Co mi doradzacie w tej cenie ? Zaproponowano mi marumi Pro.Aluminium Tripod TRI-2240 za niecałe 400.00 PLZ

Może znacie jakiś dobry trwały model + sklep internetowy ?

Czekam na pomoc i z góry dziękuję !!!

markB
26-11-2009, 18:03
Manfrotto XproB w cenie od ca 600 zł. Starczy jeszcze na głowicę. Lub aluminiowe Giotto z serii pro: http://www.giottos.com/Products.htm

DarekD80
26-11-2009, 20:54
Może SLIK 700 DX ? Wystarczy spokojnie, nawet z zapasem. Jest świetnie wykonany z AMT (aluminium-magnez-tytan)

Wymiatacz
27-11-2009, 22:51
Czy SLIK 700 DX będzie OK' w terenie ? Nigdy nie robiłem zdjęć ze statywu, stąd te głupie pytania :(?

-bob-
27-11-2009, 23:20
Manfrotto XproB w cenie od ca 600 zł. Starczy jeszcze na głowicę. Lub aluminiowe Giotto z serii pro: http://www.giottos.com/Products.htm



popieram