Zobacz pełną wersję : Torba fot. D300
Witam!
Potrzebuje kupić torbę fot. na NikonD300, lampa, 2-3 obiektywy chciałem kupić Naneu Pro Correspondent 300 ale nie mogę jej dostać. Co możecie polecić Dobrego a w rozsądnej cenie?
Ostatnia rzecz na której bym oszczędzał to pojemnik na graty , nie twierdze że ta podana przez max-foto jest zła ale jeśli stać cie na d300 to kup jakieś lowepro lub crumplera (600 daily xl tego modelu sam używam od roku i jest ok). I jeszcze jedno lepiej mieć za dużą jak obudzić się z ręką w nocniku przy zmianie obiektywów(znam to z autopsji).
Pisałem już wielokrotnie mam i polecam Tamrac PRO 12 mieści wszystko to co w podpisie.
Pisałem już wielokrotnie mam i polecam Tamrac PRO 12 mieści wszystko to co w podpisie.
A zmieściłbyś tam Sigmę 70-200 II? Daj znać, bo podoba mi się ten tamrac.
A zmieściłbyś tam Sigmę 70-200 II? Daj znać, bo podoba mi się ten tamrac.
zmieści w pionie. Wiem, bo sam tak noszę Nikkora 80-200 af-s w niej ;)
zmieści w pionie. Wiem, bo sam tak noszę Nikkora 80-200 af-s w niej ;)
No to fantastycznie. Biorę ;).
Dzięki za info.
Witam!
Potrzebuje kupić torbę fot. na NikonD300, lampa, 2-3 obiektywy chciałem kupić Naneu Pro Correspondent 300 ale nie mogę jej dostać. Co możecie polecić Dobrego a w rozsądnej cenie?
Posiadam tę torbę i kilka słoików, jednak muszę cię zmartwić. Te graty oczywiście wejdą do torby, ale na styk niestety :( tak, że proponuję jednak rozejrzeć się za inną, większą torbą.
Jak by co, swojej mogę się pozbyć ;)
Poszukaj Lovepro 180 lub jak masz więcej gratów to 190. Przy cenie D300s warto trochę dołożyć do
dobrej torby która nie przemoknie i nawet jak upadnie to środek bedzie cały. Mam w/w pierwszą i mieści
się D300s, SB900, T90 i N35 plus drobiazgi. Na dalsze eskapady chyba bardziej wskazany plecak.
Pozdr.
PLANATAGINIS
07-12-2009, 14:22
Również planuję zakup torby i wpadły mi w oko:
Tamrac http://www.allegro.pl/item834160660_tamrac_5606_system_6_super_torba_lep sza_od_lowepro.html
Kata http://www.allegro.pl/item840774107_super_torba_kata_dc_443_sklep_lodz_n owosc.html
National Geographic http://www.allegro.pl/item836912810_torba_national_geographic_ng_2345_to rbyfoto_pl.html
Ta ostatnia jest bardzo fajna, gdyż nie zdradza, iż w środku jest sprzęt foto. Dla dziewczyny trochę bezpieczniej :)
Miał ktoś te torby?
Karolina, zerknij może coś z Crumplera ci się spodoba i nie zdradza że to torba foto ...
ale sam mam problem ze zmianą
Lowepro Nova 3 AW - D300 +grip z 5 obiektywów i lampa
Bladyrunner*
09-12-2009, 15:52
Również planuję zakup torby i wpadły mi w oko:
Tamrac http://www.allegro.pl/item834160660_tamrac_5606_system_6_super_torba_lep sza_od_lowepro.html
Kata http://www.allegro.pl/item840774107_super_torba_kata_dc_443_sklep_lodz_n owosc.html
National Geographic http://www.allegro.pl/item836912810_torba_national_geographic_ng_2345_to rbyfoto_pl.html
Ta ostatnia jest bardzo fajna, gdyż nie zdradza, iż w środku jest sprzęt foto. Dla dziewczyny trochę bezpieczniej :)
Miał ktoś te torby?
Powiedziałbym, ze raczej duże różnce wielkości pomiędzy tymi torbami. Najpierw zastanów sięjak dużej torby ci potrzeba, na ile ma być uniwersalna, jak mocno ma chronić sprzęt (im lepsza ochrona tym przeważnie gorszy wygląd, mniejsza wygoda noszenia i większa waga).
pomocny link: http://www.taschenfreak.de/indexliste.htm
Lowepro Nova 3 AW - D300 +grip z 5 obiektywów i lampa
możesz wrzucić jakieś poglądowe foto jak upakowałeś te "graty" w tej torbie. Mam taką, za dużo rzeczy nie mam, a wydaje mi się mała.
Bartek - NinoVeron
10-12-2009, 03:25
Potrzebuje kupić torbę fot. na NikonD300, lampa, 2-3 obiektywy chciałem kupić Naneu Pro Correspondent 300 ale nie mogę jej dostać. Co możecie polecić Dobrego a w rozsądnej cenie?
ach.... co to była za torba!! :)
niestety "była" bo wycofali je ze sprzedaży chyba z 8 m-cy temu
jestem szczęśliwym posiadaczem C300 (choć chciałbym obecnie dostać większy model - C400)
i w obecnym C300 mam i noszę D300+D700 z gripem, N17-55, N50mm, N60mm AF-S, S70-200 HSM II, SB-800, światłomierz i jeszcze wiele innych pierdółek... Sam nie wiem jak to tam wchodzi :D ale fakt, że jest to wspaniała torba ... a do tego jak jeszcze była w sprzedaży to miała zajefajną cenę - ok. 135-150 zł !! :o
za inne markowe torby o podobnych rozmiarach trzeba dac conajmniej dwa razy więcej
Bladyrunner*
10-12-2009, 10:00
Pięć obiektywów i body z gripem? tu? http://www.taschenfreak.de/TASCHEN/LP/Nova3AW/lp_nova3aw_01_joergkollan.htm
do kolegów andso i Bladyrunner - mogę przesłac na e-maile jak mi podacie ponieważ nie umiem wstawiać zdjęc
Pięć obiektywów i body z gripem? tu? http://www.taschenfreak.de/TASCHEN/LP/Nova3AW/lp_nova3aw_01_joergkollan.htm
troszkę masakra z takim upakowaniem :/
nie nazwałbym tego wygodnym rozwiązaniem... miałem Nova4, ale niestety zmieścić tam (wygodnie) D80 z gripem, lampę i dwa większe szkła to absolutne maksimum...
a u mnie wszystko co w stopce siedzi wygodnie w Nova 3 - MB-D10 niedawno mnie dopiero opuściło
naprawdę ciężko mi to sobie wyobrazić... ale jak widać się da;), chociaż ja po prostu nie lubię mieć ścisku w torbie i kombinować jak to wszystko poukładać, nie lubię też mieć obiektywów ułożonych jeden na drugim...
Poza tym czasem dobrze jest móc schować też portfel, telefon, itp.
dlatego jakiś czas temu kupiłem Magnum AW i jestem bardzo zadowolony, wszystko ze stopki się mieści, drugie body też, chociaż faktycznie jest wielka i czasem nieporęczna...
naprawdę ciężko mi to sobie wyobrazić... ale jak widać się da;), chociaż ja po prostu nie lubię mieć ścisku w torbie i kombinować jak to wszystko poukładać, nie lubię też mieć obiektywów ułożonych jeden na drugim...
Poza tym czasem dobrze jest móc schować też portfel, telefon, itp.
dlatego jakiś czas temu kupiłem Magnum AW i jestem bardzo zadowolony, wszystko ze stopki się mieści, drugie body też, chociaż faktycznie jest wielka i czasem nieporęczna...
rozumiem Cię dobrze - ja już dość miałem noszenia 5 AW - a Magnum to piękna torba
A ja polecam LOWEPRO Classified 200 AW. Kiedy kupiłem 70-200VR miałem problem jak upakować wygodnie z szybkim dostępem D700+ N24-70 + 70-200VR + SB800+ S85mm +baterie i drobiazgi. Wpadłem do sklepu z gratami przymierzyłem i wybór był prosty. Szybki dostęp, wchodzi spokojnie D700 z założonym 70-200, super wykonanie i wygodna do noszenia.
A ja polecam LOWEPRO Classified 200 AW. Kiedy kupiłem 70-200VR miałem problem jak upakować wygodnie z szybkim dostępem D700+ N24-70 + 70-200VR + SB800+ S85mm +baterie i drobiazgi. Wpadłem do sklepu z gratami przymierzyłem i wybór był prosty. Szybki dostęp, wchodzi spokojnie D700 z założonym 70-200, super wykonanie i wygodna do noszenia.
a masz jakies fotki - np kogoś z ta torba na ramieniu? Mam obawy, że ona pasuje tylko wysokim fotografom...?
a masz jakies fotki - np kogoś z ta torba na ramieniu? Mam obawy, że ona pasuje tylko wysokim fotografom...?
nie mam ale może masz rację bo ja mam 188cmm wzrostu
Polecam LP Stealth Reporter 400 AW... ja mam i fajnie sie nosi:)
PLANATAGINIS
15-12-2009, 20:58
Miałam podobny problem z wyborem torby.
Pod uwagę brałam:
http://www.allegro.pl/item848371031_torba_foto_tamrac_system_6_model_560 6_torbyfoto_pl.html
http://www.allegro.pl/item845360630_lowepro_nova_180_aw_czarna_i_kolory. html
Po dokładnej analizie obu toreb na jedną się zdecydowałam :)
Również planuję zakup torby i wpadły mi w oko:
Tamrac http://www.allegro.pl/item834160660_tamrac_5606_system_6_super_torba_lep sza_od_lowepro.html
Kata http://www.allegro.pl/item840774107_super_torba_kata_dc_443_sklep_lodz_n owosc.html
National Geographic http://www.allegro.pl/item836912810_torba_national_geographic_ng_2345_to rbyfoto_pl.html
Ta ostatnia jest bardzo fajna, gdyż nie zdradza, iż w środku jest sprzęt foto. Dla dziewczyny trochę bezpieczniej :)
Miał ktoś te torby?
Mam Kata identyczny model jest extra ale ja osobiście stawiam na Tamrac-a System 6. Dlatego, ze sprzęt leży poziomo. Dużo wygodniejsze wyjście jak masz podpięty zoom. Jeśli nie używasz dłuższych obiektywów to KATA DC-443. Zgrabna i ma pelerynkę (czasami się przydaje :-) ), Tamrac jej nie posiada.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.