lechu92
22-11-2009, 23:11
Czesc
Zaczynam bawić sie wynalazkami typu lightroom, no i wszytko fajnie i ok, ale każde zdjęcie jakie otworze w lightroomie ma jakiś dziwny odcień, na razie chodzi mi o zdjęcia w jpg bo z rawami nie próbowałem, ale jutro zobaczę czy jest tak samo...
ZDJECIE (http://img405.imageshack.us/img405/9113/lightroom.jpg) obrazujące problem.
Pozdrawiam, Robert :)
Zaczynam bawić sie wynalazkami typu lightroom, no i wszytko fajnie i ok, ale każde zdjęcie jakie otworze w lightroomie ma jakiś dziwny odcień, na razie chodzi mi o zdjęcia w jpg bo z rawami nie próbowałem, ale jutro zobaczę czy jest tak samo...
ZDJECIE (http://img405.imageshack.us/img405/9113/lightroom.jpg) obrazujące problem.
Pozdrawiam, Robert :)