PDA

Zobacz pełną wersję : Wspolpraca sklepow z serwisem Nikonona



docxxx
20-11-2009, 19:44
Jak widac, problem z serwisem NIkona maja nie tylko prywatni uzytkownicy, ale i sklepy:

http://polishnikonservice.com/pl/ogolnie/ogolnie/106-wspopraca-sklepu-z-serwisem-nikona.html

admin
20-11-2009, 19:49
Jesli wypowiada sie na ten temat "jakis" sklep, to badz laskaw napisac jaki to sklep, bo takie wpisy moze zrobic kazdy. To wlasnie jest przyczyna pozniejszych konfliktow. Zero anonimowosci!

docxxx
20-11-2009, 19:58
Poproszono o niepodawanie nazwy sklepu. Inaczej mowiac "nazwa sklepu do wiadomosci redakcji". A jesli chodzi o konflikt, to nikt go sobie nie wymyslil.

expertios
20-11-2009, 20:10
jak napiszą jaki to sklep to pewnie jakoś dojdzie do Nikona i baju baj, gorsza obsługa handlowa itp i tak koło wokół serwisu Nikona się zamyka
brak zaufania do serwisu przekłada się na anonimowość klientów, Nikon serwis w sumie też jest anonimowy bo jeśli nie ma tam przydzielonej osoby do danej sprawy od a do z to wówczas nikt nie jest odpowiedzialny za tą sprawę i pewnie jest typowa spychologia

ja również czekam w strachu czy aby coś mi nie nawali
odpukać jeszcze nic nie było ale jak sobie pomyśle żeby tam się w taki sposób użerać to jest mi po prostu przykro

.

fIlek
20-11-2009, 23:50
Na razie zobaczyłem coś zabawnego :) http://www.google.pl/search?q=serwis+nikon&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rlz=1R1GGGL_pl___PL325&client=firefox-a

docxxx
21-11-2009, 00:07
Widzialem to juz dzisiaj po poludniu. A zobacz na PNS. Nikon wstepnie "odpisal" (w cudzyslowiu, bo to tylko krotka informacja)

Kundzior
21-11-2009, 10:49
Ja a może My, jako sklep nie mamy problemów z serwisem NAJKONA :) Nazwy nie podam bo nie wiem czy mogę. Czasami co prawda zdarzają się kruczki ale to w każdym tak bywa, innymi słowy serwis jak serwis.

docxxx
21-11-2009, 15:49
A to druga historia:

http://polishnikonservice.com/pl/ogolnie/ogolnie/108-wspopraca-sklepu-z-nikonem-biurokracja.html

admin
23-11-2009, 12:49
parafazując: czego Jaś się nauczył to tyle Jan teraz umie.A Jaś edukował się w jakimś technikum mechanizacji rolnictwa w Zasrajdowie Wielkim, marząc o posadzie kierownika warsztatów w przodującym PGR-rze w kraju , a tu kicha .PGR-y polikwidowali i klapa.Kto umiał czytać albo pisać poszedł do policji, reszta błąka się teraz po różnych firmach jak np. nikon servis by zarobić na buteleczkę chleba .


I pierwszy wpis pod nim :) Jak widac kazda powazna sprawe mozna sprowadzic do absurdu.

Co do anonimowosci. Jakos moje nazwisko padlo niemal wszedzie i nikt mnie nie zapytal o to czy moze go uzyc. Dla mnie wpisy anonimowych dystrybutorow maja sie niejak. Nie wiem czy wpisal to sklep czy ciocia Hania. Mam nadzie ze rozumiesz do czego zmierzam. Wpisy w stylu wpisal "anonim" maja dla mnie nikle znaczenie.

docxxx
23-11-2009, 18:34
Sklep nie jest anonimowy. Podal swoja nazwe. Nie jest ona zamieszczona w historii ze wzgledu na mozliwe pozniejsze problemy z serwisem.

Drogis
23-11-2009, 20:16
Sklep nie jest anonimowy. Podal swoja nazwe. Nie jest ona zamieszczona w historii ze wzgledu na mozliwe pozniejsze problemy z serwisem.

Moim zdaniem warto to gdzieś w tekście zaznaczyć. Chodzi o coś w stylu:
"W obawie przed negatywnym wpływem opisanej historii na relacje z serwisem Nikona, nazwa sklepu nie została podana, choć jest znana PolishNikonService.com".

admin
25-11-2009, 21:05
Sklep nie jest anonimowy. Podal swoja nazwe. Nie jest ona zamieszczona w historii ze wzgledu na mozliwe pozniejsze problemy z serwisem.


Nie rozumiem. Wiarygodnosc opinii ma tu kluczowe znaczenie. Gdyby ktos mi napisal ze uzytkownik xxx jest oszustem i poprosil mnie o wpis na forum to nie zrobilbym tego bez podania zrodla, czyli oszukanego. Inaczej taki wpis jest oszczerstwem. To ze TY znasz nazwe tego sklepu kompletnie niczego nie zmienia. Badzmy uczciwi do konca, a nie tylko w polowie.

kichu
25-11-2009, 21:12
Nie rozumiem. Wiarygodnosc opinii ma tu kluczowe znaczenie. Gdyby ktos mi napisal ze uzytkownik xxx jest oszustem i poprosil mnie o wpis na forum to nie zrobilbym tego bez podania zrodla, czyli oszukanego. Inaczej taki wpis jest oszczerstwem. To ze TY znasz nazwe tego sklepu kompletnie niczego nie zmienia. Badzmy uczciwi do konca, a nie tylko w polowie.

Wydaje mi sie, ze troche przesadzasz. Ile to razy w roznego rodzaju artykulach prasowych nazwisko jakiejs osoby czy tez instytucji jest zastrzezone do wiadomosci redakcji (albo zostalo przy opisywaniu jakiejs historii celowo zmienione) z obawy przed roznymi negatywnymi konsekwencjami, ktore w przypadku ujawnienia sie moglyby dana osobe/instytucje spotkac. To normalna procedura.

Tak to juz w tym naszym swiecie bywa, ze gdyby nie mozliwosc tego typu postepowania przez redakcje itp. wiele spraw nie ujrzalaby swiatla dziennego.

admin
26-11-2009, 00:10
Nie przesadzajmy, przeciez to nie jest sprawa karna. Czego sie boja, ze NP nie dostarczy im sprzetu? Wczesniej nie widzieli problemu sprzedajac te produkty? Badzmy powazni. Jakos mnie nikt o zdanie nie zapytal czy moze uzyc mojego nazwiska czy cytatu. To inna sprawa ale napewno jej nie odpuszcze.

freefly
26-11-2009, 00:13
Jesli wypowiada sie na ten temat "jakis" sklep, to badz laskaw napisac jaki to sklep, bo takie wpisy moze zrobic kazdy. To wlasnie jest przyczyna pozniejszych konfliktow. Zero anonimowosci!

Sądzę, że to raczej jakiś pracownik sklepu wypowiedział się bez konsultacji z pracodawcą. Dlatego taka konspiracja.

pil74
26-11-2009, 11:16
Znajomy prowadzi sklep z elektroniką od ładnych paru lat. Nazwy nie przytoczę, bo nie mam uprawnień do tego. Pamiętam tylko o naszej rozmowie odnośnie polishnikonservice.com, w której stwierdził, że o ile szkła i puszki nikona ma w swojej ofercie, to kompaktów nikona nie oferuje już od jakiegoś czasu. Duża awaryjność i problemy z serwisem przysparzają mu więcej strat niż zysku. Jeżeli klient mimo wszystko pyta o kompakt nikona poleca ww powodów coś ze stajni canona.

prz3mo
26-11-2009, 22:56
Znajomy prowadzi sklep z elektroniką od ładnych paru lat. Nazwy nie przytoczę, bo nie mam uprawnień do tego. Pamiętam tylko o naszej rozmowie odnośnie polishnikonservice.com, w której stwierdził, że o ile szkła i puszki nikona ma w swojej ofercie, to kompaktów nikona nie oferuje już od jakiegoś czasu. Duża awaryjność i problemy z serwisem przysparzają mu więcej strat niż zysku. Jeżeli klient mimo wszystko pyta o kompakt nikona poleca ww powodów coś ze stajni canona.

Z kompaktami jest o tyle łatwo, że Canon robi je dużo lepsze niż Nikon.

llama
27-11-2009, 23:03
I pierwszy wpis pod nim :) Jak widac kazda powazna sprawe mozna sprowadzic do absurdu.

Co do anonimowosci. Jakos moje nazwisko padlo niemal wszedzie i nikt mnie nie zapytal o to czy moze go uzyc. Dla mnie wpisy anonimowych dystrybutorow maja sie niejak. Nie wiem czy wpisal to sklep czy ciocia Hania. Mam nadzie ze rozumiesz do czego zmierzam. Wpisy w stylu wpisal "anonim" maja dla mnie nikle znaczenie.

Pozwolę sobie zauważyć, że odpowiedź od Nikon Polska jest też niepodpisana szczegółowo! Nie wiadomo kto to napisał (osoba/stanowisko) bierze odpowiedzialność za te słowa. Pełen profesjonalizm...