PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak DELSEY plecak ODC 53 - miał ktoś co sądzicie?



mtu
20-11-2009, 17:34
Witam,
Przymierzam się do zakupu plecaka podanego w tytule.
Ma ktoś plecak tej firmy?? Warto kupić??

Mariusz

Tok'Ra
22-11-2009, 17:57
Wygląda solidnie, tanie też nie jest. Zależy do czego potrzebujesz. I ile masz słoików do targania - jak dużo, to można brać. Ale jak potrzebujesz coś do reporterki - to Kata 3N1 byłoby lepszym zakupem - mimo, że nie ma działu na noszenie notebooka.

mtu
22-11-2009, 21:12
No właśnie kieszeń na laptoka jest mi zbędna ale potrzebuję załadować D700 z gripem i do tego N14-24, 24-70 i 70-200, poza tym lampa i N50 i Fish więc jest tego trochę i to sporych gabarytów.
Cena dla mnie ok, ale szukam czegoś w co będę mógł się zapakować z tym majdanem i jednocześnie dobrego jakościowo.

Tok'Ra
22-11-2009, 21:58
Kata 3N1-30 byłaby sprawdzonym wyborem - sporo forumowiczów posiada ten plecak - warto więc pogooglować czy na youtube zajrzeć, by produkt obejrzeć. Jednocześnie nie jest ogromny przy swoich rozmiarach - no i funkcja slingshot przydatna w turystycznej reporterce.