Zobacz pełną wersję : D50-metalowy spód
Mam d50 już jakieś osiem miesięcy i cały czas byłem przekonany że cały jest z plastiku, a tu proszę. Po sobotnim grillu zauważyłem plamkę na dolnej ściance i myśląc że to brud chciałem ją zeskrobać paznokciem, plamka się powiększyła i zauważyłem że ma metaliczny połysk. Tylko ja o tym nie wiedziałem że spód jest metalowy, czy są jeszcze jacyś zdziwieni?:mrgreen:
a może to srebrny plastik zamalowany na czarno? :wink:
flanger66
23-10-2006, 18:00
Ale macie problem
Ale macie problem
ktoś tu pisał o jakimś problemie?:twisted: Poprostu chciałem się podzielić swoim spostrzeżeniem, które mnie troszkę zdziwiło :)
Ale macie problem
To idź gdzie indziej, jak tu się nie podoba.
Ja sądziłem, że zewnętrzna obudowa jest z tworzywa. Aż poszukam w necie info o konstrukcji.
Jakby ktoś miał linka lub zdjęcia rozkręconego D50, to bardzo proszę o linka.
"Ale macie problem"
No i pierwszy poscik z banki ;)
Z nastepnym pojdzie jeszcze latwiej. Licze na ciebie...
Dla ciekawskich;) http://www.lifepixel.com/ir-tutorials/nikon-d50-digital-infrared-conversion-instructions.htm
Dla ciekawskich;) http://www.lifepixel.com/ir-tutorials/nikon-d50-digital-infrared-conversion-instructions.htm
I N T R Y G U J Ą C E. Jak kupię d80 (a napewno kupię) to zrobię ten eksperyment.
I N T R Y G U J Ą C E. Jak kupię d80 (a napewno kupię) to zrobię ten eksperyment.
odważny jestes :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.