PDA

Zobacz pełną wersję : D50-metalowy spód



Paweł.S
23-10-2006, 14:43
Mam d50 już jakieś osiem miesięcy i cały czas byłem przekonany że cały jest z plastiku, a tu proszę. Po sobotnim grillu zauważyłem plamkę na dolnej ściance i myśląc że to brud chciałem ją zeskrobać paznokciem, plamka się powiększyła i zauważyłem że ma metaliczny połysk. Tylko ja o tym nie wiedziałem że spód jest metalowy, czy są jeszcze jacyś zdziwieni?:mrgreen:

Seeker
23-10-2006, 16:29
Podrobe kupiles :)

Jogi
23-10-2006, 17:47
a może to srebrny plastik zamalowany na czarno? :wink:

flanger66
23-10-2006, 18:00
Ale macie problem

Paweł.S
23-10-2006, 18:07
Ale macie problem
ktoś tu pisał o jakimś problemie?:twisted: Poprostu chciałem się podzielić swoim spostrzeżeniem, które mnie troszkę zdziwiło :)

sadki
23-10-2006, 18:08
Ale macie problem
To idź gdzie indziej, jak tu się nie podoba.

Ja sądziłem, że zewnętrzna obudowa jest z tworzywa. Aż poszukam w necie info o konstrukcji.
Jakby ktoś miał linka lub zdjęcia rozkręconego D50, to bardzo proszę o linka.

Seeker
23-10-2006, 18:56
"Ale macie problem"

No i pierwszy poscik z banki ;)
Z nastepnym pojdzie jeszcze latwiej. Licze na ciebie...

Yanczar
23-10-2006, 20:19
Dla ciekawskich;) http://www.lifepixel.com/ir-tutorials/nikon-d50-digital-infrared-conversion-instructions.htm

Remol71
23-10-2006, 20:33
Dla ciekawskich;) http://www.lifepixel.com/ir-tutorials/nikon-d50-digital-infrared-conversion-instructions.htm

I N T R Y G U J Ą C E. Jak kupię d80 (a napewno kupię) to zrobię ten eksperyment.

Erie
23-10-2006, 20:41
I N T R Y G U J Ą C E. Jak kupię d80 (a napewno kupię) to zrobię ten eksperyment.

odważny jestes :)