PDA

Zobacz pełną wersję : torba/ plecak



przemty
19-11-2009, 10:24
Przeglądam cały czas forum i oferty allegro, sklepów i nie mogę znaleźć nic co by mnie interesowało...
Dokładniej to poszukuje torby/ plecaka (na oba ramiona ) aby zmieścił się z nim D200 z gripem na stojąco i ewentualnie z N18-105 zapiętym. Dodatkowo chciałbym mieć miejsce na co najmniej 1 obiektyw i może w przyszłości lampę. Wszystko co polecacie jest albo za drogie albo za mało głębokie. D200 plus grip ma 16 cm. wysokości. Chciałbym to kupić do max. 150-170 zł. I proszę nie piszcie ze lepiej zainwestować w coś droższego bo... ja to wiem, wszędzie to jest napisane w każdym temacie i wiem, że dobrze radzicie ale ja nie potrzebuje strasznie bezpiecznej torby/ plecaka bo będzie to używane można powiedzieć do przemieszczenia sprzętu z punktu A do B a nie wielkie wyprawy fotograficzne. Preferowałbym raczej plecak.
Co polecilibyście aby było głębokie na co najmniej 16 cm??

Zastanawiam się nad tym safepackiem http://www.allegro.pl/item823069460_safepaq_plecak_profi_bp2_4001c.html lub JPA tylko sa one troche za płytkie i nie maja 16 cm.z tym, że nie chce też aby plecak był za duzy bo nie będę miał co w nim upchac...

Tok'Ra
22-11-2009, 18:12
Albo rybki - albo akwarium:mrgreen:
Idzie Nikołaj - weź Kata 3N1-30 za 395zł lub 109$ w USA czy z Adoramy - i masz wszystko co potrzebne do szczęścia.
Znajomy myślał tak jak Ty - kupił chyba coś takiego:
http://www.allegro.pl/item812783119_marbo_najwiekszy_plecak_foto_na_lust rzanke.html
zapakował wszystko co miał w szafie, podczepił statyw - i aż jęknął... jak musiał to podnieść:mrgreen:

Mógłbyś od biedy kupić i przetestować też coś takiego:
http://www.allegro.pl/item812665017_elegancki_czarny_plecak_foto_40x20x2 5_cm.html
Brakuje tego 1cm, ale może na wcisk:mrgreen:
Lub taki:
http://www.allegro.pl/item823680557_plecak_foto_tenba_xpress_daypack_cza rno_oliwkowy.html

przemty
04-12-2009, 09:01
a co sadzicie o czymś takim http://www.fotoexpert.pl/aparat-produkt-4585-tech.html#subset

Duszek
04-12-2009, 09:32
Torba Lowepro 3AW - zgrabna a zmieścisz wszystko co masz i jeszcze SB-900 i teleobiektyw