Zobacz pełną wersję : Jak to mogło powstać????
bastek73
18-11-2009, 22:20
http://www.photodom.com/photo/1340872
Może ktoś wie?
mrpawcio
18-11-2009, 22:29
Dziwnie to wygląda na linii piersi - taka idealna linia idąca "dookoła" co sugeruje dużo PS-a
Był już kiedyś o tym wątek.
Ja się zastanawiam, czy nie jest to jakiś wosk czy coś w tym stylu.
bastek73
18-11-2009, 22:43
Nie wosk. na ruskim portalu pisali o mleku.....
Andrzej Olender
21-11-2009, 13:34
Kila chlapnięć mlekiem połącząnych w jedno, ot część tej tajemnicy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.