PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to mogło powstać????



bastek73
18-11-2009, 22:20
http://www.photodom.com/photo/1340872


Może ktoś wie?

mrpawcio
18-11-2009, 22:29
Dziwnie to wygląda na linii piersi - taka idealna linia idąca "dookoła" co sugeruje dużo PS-a

mini21
18-11-2009, 22:33
Był już kiedyś o tym wątek.
Ja się zastanawiam, czy nie jest to jakiś wosk czy coś w tym stylu.

bastek73
18-11-2009, 22:43
Nie wosk. na ruskim portalu pisali o mleku.....

Andrzej Olender
21-11-2009, 13:34
Kila chlapnięć mlekiem połącząnych w jedno, ot część tej tajemnicy.