PDA

Zobacz pełną wersję : photoshop



Kwiatek111
18-11-2009, 20:36
moze ktos pomoze, nakladam jedno zdjecie na drugie, pierwsze gra role tapety, jak nalozyc drugie zdjecie ukosnie? gdy wklejam drugie zdjecie nie mam pojecia jak je przekrzywic

marbed
18-11-2009, 20:42
O ile pamiętam Ctr+T pojawią sie "uchwyty" i przesuwając mysz w okolice narożnych kursor zmieni sie na taką półokrągłą obustronną strzałkę która pozwala obracać

mswilk
18-11-2009, 20:49
Dokładnie, ewentualnie później kombinacje (samo albo łącznie) Ctrl + Alt + Shift

Kwiatek111
18-11-2009, 21:01
wielkie dzieki za pomoc