Mariusz888
17-11-2009, 11:54
Zgodnie z tym co napisałem w cafe wrzucam taki wątek - może się komuś przyda - często są pytania o torby foto za umiarkowane ceny a ta jest pod tym względem chyba nie do przebicia :)
Ostatnio kupiłem sobie za całe 49zł taką zarąbistą torbę United Colors of Beneton - dam niedługo fotki bo na prawdę zwaliło mnie z nóg jak usłyszałem cenę że taka niska - jest malutka i mieści np D80+grip+S10-20 +50/1.8 spokojnie + jakieś karty, dekle itd i ma jeszcze po za tym 2 komory z dołu i właśnie ten dół jest odpinany - więc ostatnio podróżowały tam kable, ładowarka itd itd i po przyjeździe w hotelu odpiąłem sobie dół i ogień na miasto :D a fajna jest bo mała, poręczna i nie rzuca się w oczy - nawet taka fajna kolorowa - jakaś odmiana od "czarnej czarności" którą to mają LowePro ;)
Wrzucam link do owej torby :)
http://www.digimania.pl/benetton-torba-fotograficzna-2
Nie ma pokrowca AW ale jest nylonowa i nie przemaka wcale tak łatwo - sprawdzone ;) z zewnątrz miałam mokrą rękę po przejechaniu po niej a w środku suchutko- wykonanie bardzo dobre - jestem mocno zaskoczony na plus :) jedyna chyba wada to że nie ma w środku jeszcze jednego zamka - bo torbę otwiera się tylko na jeden nazwijmy to zatrzask - ale wiadomo - za 49zł trudno oczekiwać cudów - a jest więcej niż dobrze - kupiłem ją z myślą o 1 wyjeździe - teraz tak ją lubię że zostaje u mnie na stałe :)
Ostatnio kupiłem sobie za całe 49zł taką zarąbistą torbę United Colors of Beneton - dam niedługo fotki bo na prawdę zwaliło mnie z nóg jak usłyszałem cenę że taka niska - jest malutka i mieści np D80+grip+S10-20 +50/1.8 spokojnie + jakieś karty, dekle itd i ma jeszcze po za tym 2 komory z dołu i właśnie ten dół jest odpinany - więc ostatnio podróżowały tam kable, ładowarka itd itd i po przyjeździe w hotelu odpiąłem sobie dół i ogień na miasto :D a fajna jest bo mała, poręczna i nie rzuca się w oczy - nawet taka fajna kolorowa - jakaś odmiana od "czarnej czarności" którą to mają LowePro ;)
Wrzucam link do owej torby :)
http://www.digimania.pl/benetton-torba-fotograficzna-2
Nie ma pokrowca AW ale jest nylonowa i nie przemaka wcale tak łatwo - sprawdzone ;) z zewnątrz miałam mokrą rękę po przejechaniu po niej a w środku suchutko- wykonanie bardzo dobre - jestem mocno zaskoczony na plus :) jedyna chyba wada to że nie ma w środku jeszcze jednego zamka - bo torbę otwiera się tylko na jeden nazwijmy to zatrzask - ale wiadomo - za 49zł trudno oczekiwać cudów - a jest więcej niż dobrze - kupiłem ją z myślą o 1 wyjeździe - teraz tak ją lubię że zostaje u mnie na stałe :)