Zobacz pełną wersję : proszę o pomoc !!!
krystek2014
13-11-2009, 19:05
witam serdecznie chciałem dowiedzieć się czy jest możliwośc podglądu na laptopie obecnie zrobionego zdjęcia !!chodzi mi aby fotka odrazu po zrobieniu wyświetliła się na latopie?
jacek.gold
13-11-2009, 19:11
jaki aparat?
był juz wątek o tym
krystek2014
13-11-2009, 19:29
nikon d60
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=90907
jacek.gold
13-11-2009, 19:43
może tu zobacz http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=90907
ps: -bob- (http://nikon.org.pl/member.php?u=22342) był szybszy
krystek2014
13-11-2009, 19:43
a czy jest jakaś opcja bez kabla?
Moonbeam
13-11-2009, 20:20
Bezprzewodowo? Zobacz http://www.eye.fi/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.