PDA

Zobacz pełną wersję : proszę o pomoc !!!



krystek2014
13-11-2009, 19:05
witam serdecznie chciałem dowiedzieć się czy jest możliwośc podglądu na laptopie obecnie zrobionego zdjęcia !!chodzi mi aby fotka odrazu po zrobieniu wyświetliła się na latopie?

jacek.gold
13-11-2009, 19:11
jaki aparat?
był juz wątek o tym

krystek2014
13-11-2009, 19:29
nikon d60

-bob-
13-11-2009, 19:42
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=90907

jacek.gold
13-11-2009, 19:43
może tu zobacz http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=90907

ps: -bob- (http://nikon.org.pl/member.php?u=22342) był szybszy

krystek2014
13-11-2009, 19:43
a czy jest jakaś opcja bez kabla?

Moonbeam
13-11-2009, 20:20
Bezprzewodowo? Zobacz http://www.eye.fi/