PDA

Zobacz pełną wersję : jak oświetlić?



Macienty
10-11-2009, 09:34
Witam,

natknąłem się ostatnio na taką fotę:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img294.imageshack.us/img294/8707/36949621.jpg)

schemat dość objechany z majtkami na szpilce, ale nie o tym teraz.. czy ktoś mógłby podzielić się domysłem jak oświetlić modelkę, ażeby uzyskać taki światłocień? bardzo był bym wdzięczny, gdyby ktoś powiedział jak można uzyskać takiż to efekt...

Averne
10-11-2009, 12:22
Mi to wygląda na modelkę na tle softboksu albo bdb oświetlonego tła. Oprócz tego powyżej modelki, po prawej, z tyłu jest kolejne źródło światła. Widać to po jego rozkładzie i cieniu pod brzuchem.