Zobacz pełną wersję : Ustawienie światła
Czy za pomocą lamp Powerlux 300 i SB900 i białego tła mogę uzyskać taki efekt?
Jakie odległości, jakie ustawienia aparatu?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.nulled.pl/a/2.jpg)
jacek.gold
08-11-2009, 22:34
taki efekt można uzyskać stosujac kremy na celulitis i ćwiczenia ;)
ech...
jacek.gold
08-11-2009, 22:40
no i photoshopa :D
myślisz że bez szopa takich tyłeczków już nie uświadczy?
byłby to cios dla ludzkości ;)
panowie, jestem chłonny wiedzy... zaczynam i to moje początki. Proszę o konkrety. Jeżeli nie macie ochoty pisać na temat, to szukajcie inny :)
Pod hasłem efekt, nie mam na myśli zgrabnego tyłka, opalenizny itd, tylko 'świecące białe tło'
jacek.gold
08-11-2009, 22:45
ech a tak było fajnie o tyłeczku pisać ;)
świecące białe tło to np lampa za tłem podświetlająca je od tyłu i kontra na tyłeczek
może też być to duuuży softbox na tle którego ustawiamy tyłeczek i druga lampa na tyłeczek skierowana
ok 1 wariant:
świecące białe tło to np lampa za tłem podświetlająca je od tyłu i kontra na tyłeczek
czyli SB900 za tło (na jakiej odległości od tła?), a powerlux z softboxem z przodu? (w jakiej odległości od 'obiektu - w tym przypadku tyłeczka :P ' no i w końcu na wprost czy pod kątem?)
2 wariant:
może też być to duuuży softbox na tle którego ustawiamy tyłeczek i druga lampa na tyłeczek skierowana
odpada, za mały softbox :)
jacek.gold
08-11-2009, 23:14
zrób metodą prób i błędów i sam zobaczysz jak najlepiej ;)
tutaj rozwiazanie problemu :
http://www.zarias.com/?p=77
jest to w sumie banalnie proste skoro taka lama jak ja sobie poradziła. że nie wspomnę o śmiesznych kosztach
jak będe miał chwilkę wrzuce fotki mojego bestejdżu i jakiś przykład
ponownie pozdrawiam Zacka - koleś wymiata i w dodatku umie podzielić się wiedzą
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.