PDA

Zobacz pełną wersję : skaner płaski EPSON



bogdi64
08-11-2009, 21:43
Epson Perfection V300 Photo - czy może ktoś taki używa, czekam na opinię,

bogdi64
11-11-2009, 21:35
odświeżam bo ginie w natłoku

Mellan
11-11-2009, 21:45
Też o nim myślę i ciekaw jestem opinii. Chodzi mi o skanowanie dokumentów i ew. jakiś starych fotografii, nic ultra ale też nie jakiś shit :)
Trochę informacji jest na fotopolis (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7795), ale dobrze by było poznać jakąś opinię użytkownika.

bogdi64
11-11-2009, 21:53
posiedziałem też w necie i też łudzę się na odpowiedź jakiegoś użytkownika który miał okazję go "pomacać" - zwłaszcza, że przymierzam się do sprzedaż skanera typowego do negatywów i korzystać okazjonalnie właśnie z powyższego