Zobacz pełną wersję : skaner płaski EPSON
Epson Perfection V300 Photo - czy może ktoś taki używa, czekam na opinię,
odświeżam bo ginie w natłoku
Też o nim myślę i ciekaw jestem opinii. Chodzi mi o skanowanie dokumentów i ew. jakiś starych fotografii, nic ultra ale też nie jakiś shit :)
Trochę informacji jest na fotopolis (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7795), ale dobrze by było poznać jakąś opinię użytkownika.
posiedziałem też w necie i też łudzę się na odpowiedź jakiegoś użytkownika który miał okazję go "pomacać" - zwłaszcza, że przymierzam się do sprzedaż skanera typowego do negatywów i korzystać okazjonalnie właśnie z powyższego
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.