Zobacz pełną wersję : Karta pamięci
Witam,
Mam pytanie czy karte pamięci która wpadła do wody można używać dalej czy lepiej nie?
wasilewk
08-11-2009, 13:21
Jak ją wymyjesz z soli i wysuszysz, to czemu nie.
Alex Paleczny
08-11-2009, 13:35
Dla pewności możesz ją wsadzić na dwa, trzy dni do szklanki pełnej ryżu - świetnie wyciąga wszelką wilgoć.
Dla pewności możesz ją wsadzić na dwa, trzy dni do szklanki pełnej ryżu - świetnie wyciąga wszelką wilgoć.
Albo dodaj ziemniaczki i będzie zupa z wkładką ;)
A tak serio to czasem po zakupie drobnego sprzętu elektronicznego w putełku jest taki mały woreczek papierowy z granulkami higroskopijnymi w środku. Jak masz kilka takich to włóż je do małego słoiczka razem z kartą i one "przejmą" wilgoć z karty. Ja zawsze je zbieram (chociaż napisali, żeby nie jeść) ;)
ja kiedyś swoją SD nawet wyprałem :)
co ciekawe dane nawet zostały
a jaka była czyściutka :)
za skibkiem - powinny pomóc te woreczki i wyciągnąć wilgoć
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.