PDA

Zobacz pełną wersję : Karta pamięci



Tomekk
07-11-2009, 14:03
Witam,
Mam pytanie czy karte pamięci która wpadła do wody można używać dalej czy lepiej nie?

wasilewk
08-11-2009, 13:21
Jak ją wymyjesz z soli i wysuszysz, to czemu nie.

Alex Paleczny
08-11-2009, 13:35
Dla pewności możesz ją wsadzić na dwa, trzy dni do szklanki pełnej ryżu - świetnie wyciąga wszelką wilgoć.

Skibek
10-11-2009, 16:48
Dla pewności możesz ją wsadzić na dwa, trzy dni do szklanki pełnej ryżu - świetnie wyciąga wszelką wilgoć.

Albo dodaj ziemniaczki i będzie zupa z wkładką ;)
A tak serio to czasem po zakupie drobnego sprzętu elektronicznego w putełku jest taki mały woreczek papierowy z granulkami higroskopijnymi w środku. Jak masz kilka takich to włóż je do małego słoiczka razem z kartą i one "przejmą" wilgoć z karty. Ja zawsze je zbieram (chociaż napisali, żeby nie jeść) ;)

mori
16-11-2009, 08:55
ja kiedyś swoją SD nawet wyprałem :)
co ciekawe dane nawet zostały
a jaka była czyściutka :)

totmes
16-11-2009, 13:19
za skibkiem - powinny pomóc te woreczki i wyciągnąć wilgoć