Zobacz pełną wersję : Podmiana tła na zdjęciu
paweł D90
05-11-2009, 14:35
Cześć.
Proszę Was o poradę jak podmienić lub wybielić tło na fotce i jakiego programu do tego celu można użyć?
Pozdrawiam.
Paweł
szymonvader
05-11-2009, 14:46
PS lub inny do obróbki, a pytanie to chyba powinieneś zadać w innym dziale? przynajmniej tak mi się wydaje:) a z resztą po co masz zadawać wystarczy trochę poszperać i wszystko będziesz miał na tacy podane:) pozdr
Gootchio
06-11-2009, 00:22
hasło: szparowanie
mrpawcio
06-11-2009, 00:41
Jak pokażesz zdjęcie to będzie łatwiej pomóc
Wszystko zalezy od zdjecia. Technik separowania obiektow od tla jest masa.
mrpawcio
06-11-2009, 01:11
Polecam:
http://www.youtube.com/results?search_query=selection+photoshop&search_type=&aq=f
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.