PDA

Zobacz pełną wersję : Podmiana tła na zdjęciu



paweł D90
05-11-2009, 14:35
Cześć.

Proszę Was o poradę jak podmienić lub wybielić tło na fotce i jakiego programu do tego celu można użyć?

Pozdrawiam.

Paweł

szymonvader
05-11-2009, 14:46
PS lub inny do obróbki, a pytanie to chyba powinieneś zadać w innym dziale? przynajmniej tak mi się wydaje:) a z resztą po co masz zadawać wystarczy trochę poszperać i wszystko będziesz miał na tacy podane:) pozdr

Gootchio
06-11-2009, 00:22
hasło: szparowanie

mrpawcio
06-11-2009, 00:41
Jak pokażesz zdjęcie to będzie łatwiej pomóc

swider
06-11-2009, 00:59
Wszystko zalezy od zdjecia. Technik separowania obiektow od tla jest masa.

mrpawcio
06-11-2009, 01:11
Polecam:

http://www.youtube.com/results?search_query=selection+photoshop&search_type=&aq=f