mercury330
04-11-2009, 11:44
Witam serdecznie.
Chcąc kupić kartę do Nikona D90 zapytałem sprzedawcę, czy będzie ona pracować z tym aparatem. Odpowiedział, że tak.
Po krótkim użytkowaniu karta przestała funkcjonować, a w aparacie wyskoczył error. Nie idzie karty sformatować ani w aparacie, ani w komputerze.
Wysłałem ją w ramach reklamacji. Okazuje się, że w serwisie ją sformatowali. Zostałem również poinformowany, że winny jest d90.
Jak później sprawdziłem, w specyfikacji d90 nie ma nic o prawidłowej pracy aparatu z tymi kartami. Wymienione są tylko toshiby, panasoni-ki itp.
Napisałem, do sprzedawcy, że wprowadził mnie w błąd. On na to że aparat jest SDHC i karta też, to powinno być ok i że jeżeli są problemy to z moim d90.
Czy zmiana firmware w aparacie może coś pomóc ?
Może macie jakieś doświadczenia z tą kartą - A-DATA SDHC 32 GB
Czy macie jakieś propozycje, jak podejść do tej sprawy.
Pozdrawiam
Chcąc kupić kartę do Nikona D90 zapytałem sprzedawcę, czy będzie ona pracować z tym aparatem. Odpowiedział, że tak.
Po krótkim użytkowaniu karta przestała funkcjonować, a w aparacie wyskoczył error. Nie idzie karty sformatować ani w aparacie, ani w komputerze.
Wysłałem ją w ramach reklamacji. Okazuje się, że w serwisie ją sformatowali. Zostałem również poinformowany, że winny jest d90.
Jak później sprawdziłem, w specyfikacji d90 nie ma nic o prawidłowej pracy aparatu z tymi kartami. Wymienione są tylko toshiby, panasoni-ki itp.
Napisałem, do sprzedawcy, że wprowadził mnie w błąd. On na to że aparat jest SDHC i karta też, to powinno być ok i że jeżeli są problemy to z moim d90.
Czy zmiana firmware w aparacie może coś pomóc ?
Może macie jakieś doświadczenia z tą kartą - A-DATA SDHC 32 GB
Czy macie jakieś propozycje, jak podejść do tej sprawy.
Pozdrawiam