PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon d200 problem z zapisem



royter
03-11-2009, 19:18
Witam
proszę o informacje czy ktos miał podobny problem a jesli tak to jakie jest rozwiazanie tego problemu .Diś podczas sesji w czasie przegladania zdjęc ( wyswietlacz był na podglądzie zdjecia ) wykonałem kolejne dwa naswietlenia które nie został zapisane na karcie, a na wyswietlaczu zamiast pjawić sie to nowe zdjecie dalej było to przegladane . Po wyłaczenie zasilania i ponownym załaczeniu problem ustapił . Aparat zawiesił sie, juz wcześniej miałem z tym problem.
Pozdrawiam

KozaK
03-11-2009, 19:22
Podstawowe pytanie - jaka karta?

Slawek Wojtczak
03-11-2009, 20:21
miałem taki sam problem w d300. pomogło wyjęcie i ponowne włożenie karty. A karte to mam badziewną. Kupiłem na szybko taką jaka była bo musiałem przetestować aparat.

stachmuszel
04-11-2009, 13:51
Wg mnie problem z kartą pamięci.
Pozdr.

RomanZWrocławia
04-11-2009, 14:05
W skrócie karta i/lub zasilanie - szczególnie przy akumulatorach w pionowym spuście.
czytać i wyciągać wnioski:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=6835

w dalszej eksploatacji aparatu podobny problem NIGDY więcej nie wystąpił.