royter
03-11-2009, 19:18
Witam
proszę o informacje czy ktos miał podobny problem a jesli tak to jakie jest rozwiazanie tego problemu .Diś podczas sesji w czasie przegladania zdjęc ( wyswietlacz był na podglądzie zdjecia ) wykonałem kolejne dwa naswietlenia które nie został zapisane na karcie, a na wyswietlaczu zamiast pjawić sie to nowe zdjecie dalej było to przegladane . Po wyłaczenie zasilania i ponownym załaczeniu problem ustapił . Aparat zawiesił sie, juz wcześniej miałem z tym problem.
Pozdrawiam
proszę o informacje czy ktos miał podobny problem a jesli tak to jakie jest rozwiazanie tego problemu .Diś podczas sesji w czasie przegladania zdjęc ( wyswietlacz był na podglądzie zdjecia ) wykonałem kolejne dwa naswietlenia które nie został zapisane na karcie, a na wyswietlaczu zamiast pjawić sie to nowe zdjecie dalej było to przegladane . Po wyłaczenie zasilania i ponownym załaczeniu problem ustapił . Aparat zawiesił sie, juz wcześniej miałem z tym problem.
Pozdrawiam