Zobacz pełną wersję : Dakine SEQUENCE
Mam pytanie do użytkowników tego plecaka.
Jak się sprawuje i czy pomieścić choć część rzeczy z mojej stopki.
D3 14-24, 24-70 i podpięte do krpusu 70-200 np..............
Vavamaka
03-11-2009, 12:34
Hej, wydaje mi się, że nie powinno być najmniejszego problemu żebyś to wszystko tam zmieścił, chociaż pewnie z 70-200 trzeba by tulipana zdjąć. Jeśli jesteś czasami w Warszawie zawsze możesz podjechać na warszawskie Włochy i zobaczyć na żywo jak wygląda.
Ja mogę tylko powiedzieć, że nie zamieniłbym się na żaden inny plecak.
Tu jest mały test tego plecaka --> http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=78831
Dzięki za sugestię . Plecak w domu . wykonanie- funkcjonalność ----mistrzostwo świata. Jeszcze raz dziękuję
Za chwilę przymiarki, ale wzrokowo wszystko wlizie polecam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.