PDA

Zobacz pełną wersję : Wizyta w NP



admin
03-11-2009, 12:06
To na co wszyscy czekaja. Serwis. Nie zostalem uprawniony do jakiejkolwiek oficjalnej wypowiedzi w imieniu NP co jest rzecza dla wszystkich oczywista ale Konkluzja spotkania jest jasna i wynika z niej co nastepuje: Nikon Polska ma swiadomosc obecnej sytuacji i podejmie stosowne dzialania. Na ta chwile tyle ale wiem ze ta sprawa lezy tam wielu osobom na sercu. Wszystkie informacje beda przekazywane na biezaco ale juz nie za moim posrednictwem. Opinie ktorymi dziele sie z Wami sa moimi osobistymi obserwacjami i sugestimi. Oczekuje na dzialania NP tak samo jak wszyscy. Poniewaz dyskusja w tej sprawie sie nie sprawdzila, watek uwazam za informacyjny, liczac na dalszy rozwoj wypadkow juz ze strony NP oraz NPS. Zrobilem wszystko co moglem.

R
03-11-2009, 15:32
czyli w zwiazku z powyzszym rozumiem, ze adres strony poswieconej dzialalnosci serwisu moze wrocic do stopek?

bo tak naprawde nic nie dowiedzielismy sie, poze tym ze cos komus gdzies lezy...

admin
03-11-2009, 15:39
A kiedy ja zabronilem ich umieszczania? POPROSILEM o cos. Kazdy sam decyduje czy w tej chwili jest to potrzebne czy nie. Nie mnie to oceniac. Jak ktos nie potrafi odroznic prosby od zadania to niech sam sobie odpowie...