PDA

Zobacz pełną wersję : High Speed Photography czyli jak fotografować szybko poruszające się obiekty.



freefly
19-10-2006, 14:54
http://users.skynet.be/fotoopa/

Dla wszystkich, którzy interesuję się tą dziedziną fotografii.
Strona mojego ulubieńca i inspiratora.

Jacek_Z
20-10-2006, 00:00
ciekawe.
jak widac nie uzywa do d200 lamp typu SB800 i innych cls - a starszych lamp, pracując pewnie na ułamkach mocy i stąd mając krótki, zatrzymany ruch.
zamontował na obiektywie migawkę centralną - to pewnie ma tez zwiazek z błyskiem.

freefly
20-10-2006, 01:05
Lampy pracują na manualu. Sterownie mocą, a co za tym idzie długością czasu trwania błysku, wykonywane jest z poziomu układu programowalnego sprzężonego z migawką centralną. Urządzenie podłączone jest do lamp w miejscu czujnika automatyki błysku.

Dyziek
20-10-2006, 01:27
Robi wrażenie:)Szczególnie Water figures