PDA

Zobacz pełną wersję : Red Epic-X



prz3mo
02-11-2009, 14:04
http://optyczne.pl/2362-nowo%C5%9B%C4%87-RED_EPIC-X.html

Ciekawe, ciekawe....

jacek.gold
02-11-2009, 14:12
już to chyba było ale pomysł zaiste ciekawy
ciekawe też będą pewnie ceny takich zabawek

shaolin
02-11-2009, 14:32
No w koncu sie cos ruszylo, bo stare REDy to juz graty nadajace sie do pakowania ich do komorek ;) Ale 5K najs, dobrze ze mam grata, ktory to uciagnie :D

kichu
02-11-2009, 14:36
Tylko tak generalnie rzecz ujmujac 2/3 zapowiadanych produktow RED (o ile nie wiecej) istnieje poki co raczej tylko wirtualnie.

pawel
02-11-2009, 15:24
Ale 5K najs, dobrze ze mam grata, ktory to uciagnie :D
Dobre :D

superkomornik
02-11-2009, 15:29
No w koncu sie cos ruszylo, bo stare REDy to juz graty nadajace sie do pakowania ich do komorek ;) Ale 5K najs, dobrze ze mam grata, ktory to uciagnie :D


Co z tego, skoro go nie kupisz :-P

shaolin
02-11-2009, 16:31
Tylko tak generalnie rzecz ujmujac 2/3 zapowiadanych produktow RED (o ile nie wiecej) istnieje poki co raczej tylko wirtualnie.

Wystarcza te co istnieja ;)


Co z tego, skoro go nie kupisz :-P

Nie musze kupowac, wystarczy ze posciagam filmiki ze strony, zeby sobie poogladac :mrgreen:

kichu
02-11-2009, 16:37
Wystarcza te co istnieja ;)

Oczywista sprawa :) Tyle, ze kiedys czytalem ciekawe komentarz na blogu jakiegos inzyniera nVidii pracujacego w dziale 'research'. Wypowiadal sie on wowczas tak, ze ten najwiekszy prezentowany sensor RED, ktory ma sie pokazac (ten dlugi taki) to jest na chwile
obecna czysta abstrakcja... argument byl taki, ze ilosc danych konieczna do przetworzenia z tego sensora (jesli chodzi o film) to jest to co oni osiagaja na mainframe'ach w swoim centrum R&D :)

shaolin
02-11-2009, 16:47
Jannard zawsze mial duza wyobraznie, a to w polaczeniu z duza kasa (ktora tez ma :D) moze wrozyc tylko same dobre rzeczy (czego dowodem jest REDone) :D bo zamiast robic cos co jest ok teraz, chce robic cos co bedzie ok nawet za 5-10 lat :D

Skibek
10-11-2009, 21:57
Jannard zawsze mial duza wyobraznie, a to w polaczeniu z duza kasa (ktora tez ma :D) moze wrozyc tylko same dobre rzeczy (czego dowodem jest REDone) :D bo zamiast robic cos co jest ok teraz, chce robic cos co bedzie ok nawet za 5-10 lat :D
Hjehje, grałem (statystowałem) ostatnio i moja D200tka tez grała (trzymana przez aktorkę) ;) w filmie kręconym REDone'em. Ponoć pierwszy w Polsce film nakręcony na sprzęcie tej klasy. Film "Fenomen" (porażka, ale cóż).

Kamerka taka:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.skibek.pl/galerie/fenomen/0830/slides/Fenomen0830_018.JPG)

albo taka:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.skibek.pl/galerie/fenomen/0830/slides/Fenomen0830_128.JPG)

Michal_C
10-11-2009, 23:13
Skibek możesz napisać kto stoi za tą kamerą. Gostek średnio 5 dni w tygodniu siedzi w galerii na kawie.

Pozdr

Skibek
10-11-2009, 23:34
Hjehje, to chyba asystent operatora (tego starego), ale tak naprawdę to właśnie on skręcił cały fim ;) Stary nawet nie tknął kamery ;) Nazwiska nie pamiętam :(

Michal_C
10-11-2009, 23:46
Szkoda ale Dzięki :). Pamiętam że dużo przesiadywał z Pasikowskim i takim aktorem co grał w "Demony wojny ...."
Pozdr

Kolekcjoner
11-11-2009, 01:59
Hjehje, to chyba asystent operatora (tego starego), ale tak naprawdę to właśnie on skręcił cały fim ;) Stary nawet nie tknął kamery ;) Nazwiska nie pamiętam :(

Bo operator nie jest wbrew pozorom od "kręcenia" 8).