b202
31-10-2009, 14:04
Witam!
Jakiś czas temu ciekawy i jasny post o tym Jak trzymać pion? (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=46660) w PS napisał bombel, który już nie wizytuje na naszym forum (wielka szkoda, bo jest to postać bardzo mądra i kolorowa), ale wracając do pytania chciałem się zapytać czy ktoś wie jak zrobić prostowanie architektury w Nikon Capture NX2? Nie mam i nie korzystam z PS ponieważ mam NX2, a nie korzystam też tak często z tej opcji żeby kupować i wgrywać PS. Informacji na google nie znalazłem, na forum również więc kolejnym krokiem jest zapytanie się czy może ktoś przechodził przez to, może wie gdzie to znaleźć, może sam posiada tutka o tej tematyce. Będę wdzięczny za każdą pomoc :)
Jakiś czas temu ciekawy i jasny post o tym Jak trzymać pion? (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=46660) w PS napisał bombel, który już nie wizytuje na naszym forum (wielka szkoda, bo jest to postać bardzo mądra i kolorowa), ale wracając do pytania chciałem się zapytać czy ktoś wie jak zrobić prostowanie architektury w Nikon Capture NX2? Nie mam i nie korzystam z PS ponieważ mam NX2, a nie korzystam też tak często z tej opcji żeby kupować i wgrywać PS. Informacji na google nie znalazłem, na forum również więc kolejnym krokiem jest zapytanie się czy może ktoś przechodził przez to, może wie gdzie to znaleźć, może sam posiada tutka o tej tematyce. Będę wdzięczny za każdą pomoc :)