PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Drzewo...



cyrusvirus
18-10-2006, 22:58
Witam !
Co o tym sądzicie ?

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img236.imageshack.us/img236/4999/dsc2481vr2.jpg)

amator
19-10-2006, 20:11
Powiem krótko, mi nie leży, za mało tytułowego drzewa (to akurat nie przeszkadza najbardziej) a za dużo tego gładkiego nieba, ten niebieski przytłacza. Myślę, że to zdjęcie byłoby fajniejsze gdyby zamiast gładkiego nieba były fajne chmurki.

swiatlo
19-10-2006, 20:56
Powiem krótko, mi nie leży, za mało tytułowego drzewa (to akurat nie przeszkadza najbardziej) a za dużo tego gładkiego nieba, ten niebieski przytłacza. Myślę, że to zdjęcie byłoby fajniejsze gdyby zamiast gładkiego nieba były fajne chmurki.

Poza tym drzewo niknie wśród pól i tak naprawdę to go nie widać. Gdyby wystawało na tle nieba to byłoby bardziej wyeksponowane. W ogóle nie widać że drzewo jest jakimś głównym objektem.
Z równym powodzeniem można by zdjęcie nazwać "Kombajny", albo "Kępki polnych traw".
Zgadzam się też z przedmówcą że niebo jest zbyt zwaliste.

cyrusvirus
20-10-2006, 00:12
Dzieki za komentarz ! Co do chmurek to sie w 100% zgodze ze moglyby byc ale trafilem ten widoczek na trasie i niestety nie bylo chmurek :D Poza tym faktycznie moze przytlacza niebieski ale ten niebieski jest taki fajny ze sie nie powstrzymalem :mrgreen: Co do nazwy - byl problem...

Dzieki i pozdrawiam

PaSkal
20-10-2006, 11:41
Mi przeszkadza linia horyzntu idąca w prawo w dół i krawędź drogi na pierwszym planie na dole idąca w prawo w górę.
I biała ramka. Zdjęcie samo w sobie jest dość blade, a biała ramka jeszcze je rozmywa.
Ale w ogóle lubię takie widoczki. Tytuł, panie Malkovich ;), źle dobrałeś, bo od razu się czepnęli głównego tematu.

Paweł

michalv
20-10-2006, 22:48
A mi się podoba! Stonowana kolorystycznie mozaika pól i piękne, czyste, spokojne, gradientowe niebo. Super!
Tytul oczywiście do bani.. :)

Nawet ramka mi się podoba.. :)

swiatlo
20-10-2006, 22:56
A mi się podoba! Stonowana kolorystycznie mozaika pól i piękne, czyste, spokojne, gradientowe niebo. Super!


Rzeczywiście jak się zapomni o drzewie a spojrzy na obrazek jako całość to jest zupełnie inaczej..

anwas
20-10-2006, 23:04
Dzieki za komentarz ! Co do chmurek to sie w 100% zgodze ze moglyby byc ale trafilem ten widoczek na trasie
Dzieki i pozdrawiam

No przecież chmurki można w PS wmontować,a drzewo ewentualnie przenieść w inne miejsce.Od czego w końcu ta cyfrowa technika???Co innego jak się na BŁONIE trzaskało i kompów nie było...

cyrusvirus
21-10-2006, 01:14
No przecież chmurki można w PS wmontować,a drzewo ewentualnie przenieść w inne miejsce.Od czego w końcu ta cyfrowa technika???

Pewnie ze tak :wink: ale jednak wolalem pokazac zdjecie takie jakie bylo zrobione ;) Fajnie ze sie niektorym podoba :mrgreen:

Co do tytulu...- prosze, nie myslcie o mnie zle :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdrawiam