PDA

Zobacz pełną wersję : Funkcja wydziel w CS 3



Jarecki
30-10-2009, 00:19
czemu nie mam funkcji wydziel w zakładce filtr w CS 3, jak ją aktywować
dzięki za pomoc..

swider
30-10-2009, 02:27
Sprobuj stuknac w Alt+Ctrl+X i zobacz czy dziala.

Jarecki
30-10-2009, 10:01
poprostu zauważyłem że brakuje mi paręfunkcji w CS 3 w porównaniu z siódemką. nie mam wogóle ich na listach jak rozwijam poszczególne zakładki czy menu..
a funkcja wydziel jest nieraz potrzebna ..myślałem , że ją się gdzieś uaktywnia...
dzięki "swider "ale to nic nie pomogło..

bahuone
30-10-2009, 10:23
A to oryginalny czy pirat (wiem ciezko sie przyznac:P) ale jak pirat to moze byc RIP'owany czyli okrojony przez kogos kto uwazal akurat te funkcje za nie potrzebne. Chyba ze to portable co tez jest mozliwe.

J@sió
30-10-2009, 16:49
A może po prostu masz ukryte te funkcje w menu? Wejdź do Edit\Menus... (Alt+Shift+Ctrl+M) i sprawdź, co masz aktywne, a co nie

d_an
30-10-2009, 17:00
W CS3 i CS4 trzeba sobie ręcznie dograć z płytki, bo są jako dodatki. Tak mam w mojej wersji - z licencją.

Jarecki
05-11-2009, 19:39
dzięki wszystkim jusz mam.....temat do zamknięcia..pozdrawiam