Zobacz pełną wersję : Funkcja wydziel w CS 3
czemu nie mam funkcji wydziel w zakładce filtr w CS 3, jak ją aktywować
dzięki za pomoc..
Sprobuj stuknac w Alt+Ctrl+X i zobacz czy dziala.
poprostu zauważyłem że brakuje mi paręfunkcji w CS 3 w porównaniu z siódemką. nie mam wogóle ich na listach jak rozwijam poszczególne zakładki czy menu..
a funkcja wydziel jest nieraz potrzebna ..myślałem , że ją się gdzieś uaktywnia...
dzięki "swider "ale to nic nie pomogło..
A to oryginalny czy pirat (wiem ciezko sie przyznac:P) ale jak pirat to moze byc RIP'owany czyli okrojony przez kogos kto uwazal akurat te funkcje za nie potrzebne. Chyba ze to portable co tez jest mozliwe.
A może po prostu masz ukryte te funkcje w menu? Wejdź do Edit\Menus... (Alt+Shift+Ctrl+M) i sprawdź, co masz aktywne, a co nie
W CS3 i CS4 trzeba sobie ręcznie dograć z płytki, bo są jako dodatki. Tak mam w mojej wersji - z licencją.
dzięki wszystkim jusz mam.....temat do zamknięcia..pozdrawiam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.