PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc



bastard
29-10-2009, 20:01
Proszę o pomoc dla psiaka http://www.allegro.pl/item798279999.html
Jeśli psiak nie zostanie zoperowany to trzeba będzie go uśpić bo nie da rady przeżyć w schronisku .... a może jest osoba chętna do przygarnięcia EDKA ???

Kasandra
29-10-2009, 20:55
wyślij mi proszę numer konta na PM,nie chcę licytować, bo od tego musicie zapłacić potem coś allegro.
Ile pieniędzy potrzeba?

bastard
29-10-2009, 21:25
Dane przesłałem , a ze swej strony serdecznie dziękuję :)

fIlek
29-10-2009, 21:30
Puść proszę może otwarte info, zwłaszcza ile pieniążków potrzeba. Numer konta również. Mam akurat niewesołą sytuację, ale wolę być bez kasy niż bez serca.

bastard
29-10-2009, 21:40
Pieniązki proszę kierowac na:

...
EDIT - dane bastard podaje na PW, prosze pisać w tej sprawie do niego
.....

Z dopiskiem „Dla Edka od nikon forum ........”
na operację około 700 pln + hotelik po operacji , gdyż psiak nie może wrócić do schroniska nie będąc sprawnym .
A kwota jaką wpłacicie zależy od was samych ... ile kto może każdy grosz się liczy .
dziękuję i pozdrawiam

shaolin
29-10-2009, 21:47
Poszlo.

Kasandra
29-10-2009, 21:51
Poszło i powodzenia Edku!
Informuj nas proszę co i jak

2Cresky
29-10-2009, 21:56
Również się przyłączam. Daj znać jak przebiegła operacja !!!

nem
29-10-2009, 22:04
Do kiedy można wpłacać? Bo teraz nie mogę, ale za kilka dni z przyjemnością...

bastard
29-10-2009, 22:11
trzeba na operację i hotelik więc zbiórka perwnie potrwa jakiś czas ...

fIlek
29-10-2009, 22:13
trzeba na operację i hotelik więc zbiórka perwnie potrwa jakiś czas ...

Ja myślę, że długo nie potrwa :) Ja jutro puszczę przelewik. Nie będę dorabiał Allegro.

shaolin
29-10-2009, 22:14
Informuj tez ile jest juz kasy, bo jak zajdzie potrzeba to sie zacisnie pasa i jeszcze dorzuci do pieca jak bedzie brakowalo.

mexx
29-10-2009, 22:17
Poszło. Trzymam kcikuki!!

bastard
29-10-2009, 22:25
Postaram się namówić osobę odpowiedzialną za pomoc Edkowi na zarejestrowanie się na forum i informowanie o szczegółach ... A ja ze swej strony dziękuję jeszcze raz wszystkim i pozdrawiam

swider
29-10-2009, 22:37
Przelew poszedl. Skromnie bo skromnie, ale to zawsze cos :)

Pianka
29-10-2009, 22:58
Witam serdecznie

dziękuje za liczne wsparcie, nie spodziewałam się, że Eduś będzie miał tylu fanów jesteście wspaniali.

Co rusz Edek nie ma albo kasy albo gdzie sie podziac, teraz skacze z jednego miejsca na drugie.
Zawsze jak przychodzi chwila zwatpienia to pojawia sie cud i kolejny i kolejny.


Na chwile obecną sprawa Edka wyglada tak-
Po operacji jedzie do dziewczyny która przetrzyma go przez weekend, potem znów zmiana miejsca do innego osoby u której moze byc tylko do 20 listopada.
Czyli od 20 listopada chcemy go dac do hotelu i stamtad szukac domu.

Niestety, ale powrót do schroniska może sie skończyć zagryzieniem, chcemy tego uniknąć. Hotele kosztuja ok. 500 zł miesięcznie, ale o kosztach się dowiemy jak załatwimy jakiś dobry hotelik.

fIlek
30-10-2009, 11:49
Podbijam, bo Edek MUSI przecież znaleźć też dom :)

erde
30-10-2009, 12:11
poszło pw

Pianka
30-10-2009, 14:48
Edek narazie nie miał operacji

Jak się dowiem czegoś więcej to napisze, ale wczesniej sie kwalifikował do zabiegu dziś już nie.

Niestety nie jestem na miejscu i też musze czekać na dalsze relacje.




czy mam wam tu wpisywać wasze wpłaty? czy pisac ogólną kwote jaką już mam?
(na operacje by już starczyło)




aha Edek pilnie szuka domu, on juz jak szmata jest przenoszony to w jedną to w drugą strone. Nie wie kompletnie co sie dzieje i komu ufać, ciagle ktos się nowy pojawia po czym go zostawia.

bahuone
30-10-2009, 14:51
Nie wystarczy jak wpiszesz ile masz calosci. Tu nikt nie daje pieniedzy zeby sie pokazac tylko zeby pomoc

Pianka
30-10-2009, 15:13
tak wiem, ale ja pytałam o to czy wypisywac tez inne wpłaty te z innych for.


ok. potem zajrze i wypisze wam wszystkie wpłaty, dziekuje wszystkim za pomoc.

2Cresky
30-10-2009, 15:16
Istotne abyś zebrała potrzebną kwotę !!! no i aby Edek znalazł kochającą rodzinę :)

shaolin
30-10-2009, 15:18
Napisz ile jest kasy i tyle. A to czy kasa jest z naszego, czy z innego forum to najmniej wazna informacja w tym wszystkim.

Kasandra
30-10-2009, 15:29
dokładnie

erde
30-10-2009, 16:17
przelew ode mnie właśnie poszedł. Nie pomagamy dla sławy czy dyplomów, więc myślę, że żadnej listy darczyńców nie ma co przedstawiać :) Niech EDEK ma się dobrze

wasia
30-10-2009, 20:54
poszło, EDKOWI na zdrowie...

fIlek
30-10-2009, 21:07
Poszło i od nas. Niech Edek zdrowieje :)

Anja_G
30-10-2009, 21:48
I ja trzymam kciuki :)

bastard
30-10-2009, 23:46
A może jest chętny ktoś chetny kto prztgarnie EDKA ???? Jemu potrzebny jest ktoś komu bedzie mógł zaufac i poczuję się bezpiecznie ....

fIlek
31-10-2009, 01:41
A może jest chętny ktoś chetny kto prztgarnie EDKA ???? Jemu potrzebny jest ktoś komu bedzie mógł zaufac i poczuję się bezpiecznie ....

Nawet nie wiesz, jak bym chciał... Jednak teraz nie dam rady :( Proponuję zaraz po udanej operacji wrzucić na forum jeszcze wątek adopcyjny - zwykle czworonogi znajdowały nowy dom po 2-3 dniach.

erde
31-10-2009, 10:53
będę się pytał ludzi u siebie, sam obecnie mam w domu 3 psy...:D

rafulec
31-10-2009, 15:43
na zdrowie :)

Pianka
31-10-2009, 18:12
Witam

domek byłby wybawieniem dla Edusia :)
tylko on nie bardzo do inych psów, chyba, ze do suczki.
O psy jest zazdrosny, on chciałby być tym jednym, jedynym najważnieszym



co do aktualnej sytuacji

Za tydzień Edek będzie miał ponowne rtg, gdyż wet po wczorajszym ponownym rtg uznał, ze odłamek kości zaczal sie mu zrastać i nalezy odczekać i zobaczyć co będzie się działo dalej, Edek ma szanse na wyzdrowienie bez operacji. Ale nikt nie daje gwarancji, trzeba czekać.
łapa nie została usztywniona narazie, bo Eduś powinien ruszac łapką, gdyby miał usztywnioną powstałby sztywny staw, którym Edek nie mógłby poruszać.
po 20 listopada Edek nie będzie się miał gdzie podziać, bo jego tymczasowa opiekunka jedzie za granice, wtedy będziemy musieli go dac do hotelu.




a teraz wypisze wszystkie wpłaty

FORUM DOGOMANIA
20 zł- malawaszka
20 zł-coztego
100 zł- mr666
25 zł- magorek
50 zł- mathiasmezler
100 zł- diuna_wro
100 zł- kundelkowa skarbonka
20 zł- black_madonna
50 zł- matamata
40 zł- ana
20 zł- migdalena
200 zł- sortis
35 zł- Monika z Katowic
70 zł- mmd
40 zł- Haliza
200 zł- pozostałość po Majce


ALLEGRO
20 zł- arayek
25 zł- jonika
10 zł- codename604
30 zł- delerium
10 zł- agat_r
10 zł- damiannatalia


i od was z forum
30 zł- hepihipi
32,86- Marcin U.
50 zł- Kasandra
10 zł- mexx
10 zł- Wojciech A.
10 zł- Piotrek-Prosot
7 zł- zcresky
15 zł- Anna G.





wydaliśmy do tej pory 30 zł na transportowanie EDKa

łącząc wpłaty i wydatki Eduś ma już 1329, 86 zł
Gdybym sie pomyliła w liczeniu to dajcie znać




DZIEKUJE ZA POMOC WSZYSTKIM, JESTEŚCIE KOCHANI

fIlek
31-10-2009, 20:04
Trzymamy kciuki za Edusia :)

erde
31-10-2009, 21:14
po weekendzie dotrze przelew ode mnie.

Pianka
02-11-2009, 23:45
wpłaty
20 zł- skanda (allegro)
50 zł- rafulec (allegro)
15 zł-aneczka-a33 (allegro)
50 zł- Aleksander Sz. (forum nikon)
20 zł- Waldermar D. (forum nikon)
100 zł- Piotr D. (forum nikon)
10 zł- BożenaBaron (allegro)


a odjete zostały koszty wystawienia aukcji 14,45


razem 1580,41 zł :)

fIlek
03-11-2009, 17:57
Pozwalam sobie podbić. EDEK czeka na pomoc :) Może ktoś potrzebuje psiaka?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/11/edek14-1.jpg
źródło (http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko3/edek14.jpg)

Pianka
05-11-2009, 22:16
Edka jednak chyba nie ominie operacja :(
Inny specjalista mówi, ze bez operacji go ten staw nie przestanie boleć.



wpłaty
10 zł- kika08 (allegro)
20 zł- D.L
50 zł- Monika z katowic (dogomania)
10 zł- lejsikS. (allegro)
40 zł mmd bazarek (dogomania)
5 zł- ellanor-ere (allegro.pl)

1715 zł,41

Pianka
06-12-2009, 22:53
A Edek dalej czeka na dom

Pianka
25-06-2010, 21:10
Witam
Dużo was tu kiedys pomogło, wiec myśle, ze nalezy wam sie informacja, ze od tygodnia Edek ma swój prawdziwy dom :)
Jeszcze raz dzięki wszystkim którzy pomogli.