matyjasz
29-10-2009, 19:38
Witam,
Nie mam tego aparatu, ale będzie. Mam jednak pytanie o możliwoś ostrzenia manualnego ( w sumie niekoniecznie, ale to też mnie interesuje) przy użyciu liveview. Czy to tak działa? Czy da się ostrzyć, mieć podgląd GO, a być może zrobić zoom fragmentu kadru na wyświetlaczu i wtedy wyostrzyć szczegół podglądając lv ?
Szperając na forum trafiłem na jakieś wzmianki, jednak enigmatyczne, co mnie nie dziwi, bo spodziewam się, że posiadacze D700 nie rozczulają się zbytnio nad tym, skoro każdy wie o czym mowa - ja jednak nie trzymałem nawet D700 w ręku, stąd takie pytanie, będę wdzięczny za krótką żołnierską odpowiedź.
pzd
mati
Nie mam tego aparatu, ale będzie. Mam jednak pytanie o możliwoś ostrzenia manualnego ( w sumie niekoniecznie, ale to też mnie interesuje) przy użyciu liveview. Czy to tak działa? Czy da się ostrzyć, mieć podgląd GO, a być może zrobić zoom fragmentu kadru na wyświetlaczu i wtedy wyostrzyć szczegół podglądając lv ?
Szperając na forum trafiłem na jakieś wzmianki, jednak enigmatyczne, co mnie nie dziwi, bo spodziewam się, że posiadacze D700 nie rozczulają się zbytnio nad tym, skoro każdy wie o czym mowa - ja jednak nie trzymałem nawet D700 w ręku, stąd takie pytanie, będę wdzięczny za krótką żołnierską odpowiedź.
pzd
mati