hanibal
18-10-2006, 17:18
przeprowadzilem sie do nowej chaty,,, mam kominek ktory co wieczor jest zapalany
i fascynuje mnie on lubie patrzec gdy plonie drewienko itd.. ( kurcze jakis romantyk jestem :P )
wczoraj chcialem mu wykonac kilka zdjec i si enie udalo :/
prosze o rade odnosnie ustawien aparatu ( tryb auto odpada :PPPP )
i fascynuje mnie on lubie patrzec gdy plonie drewienko itd.. ( kurcze jakis romantyk jestem :P )
wczoraj chcialem mu wykonac kilka zdjec i si enie udalo :/
prosze o rade odnosnie ustawien aparatu ( tryb auto odpada :PPPP )