PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrobic zdjecie palacego sie kominka



hanibal
18-10-2006, 17:18
przeprowadzilem sie do nowej chaty,,, mam kominek ktory co wieczor jest zapalany
i fascynuje mnie on lubie patrzec gdy plonie drewienko itd.. ( kurcze jakis romantyk jestem :P )

wczoraj chcialem mu wykonac kilka zdjec i si enie udalo :/

prosze o rade odnosnie ustawien aparatu ( tryb auto odpada :PPPP )

Jacek_Z
18-10-2006, 20:04
gdybyśmy wiedzieli co zrobiłeś, co otrzymałeś (najlepiej zdjęcie z parametrami naswietlenia) a co byś chciał zmienic i otrzymać w efekcie to by było łatwiej.
Podejżewam, że wyszedł ci za krótki czas. By były płomienie, musisz miec czasy prawie 1 s - to zalezy od ISO, przysłony i mocy swiatła zastanego - więc wybaczcie nieprecyzyjność.

tumiwisizm
19-10-2006, 16:42
wejdz do komina
wez skylight 1b - redukujacy efekt mgielki
trzymaj wystarczajaco wysoko body nad ogniem - moga wystapic hot pixele

Jacek_Z
20-10-2006, 00:02
to jest przepis na mięsko z grila? :) :) :)